Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kutatók arra a következtetésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutatók arra a következtetésre jutottak, ha legalább két órát hagysz magadnak szex után a nagy megmérettetés előtt, akkor nem valószínű, hogy csökkenni fog a teljesítményed igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

Szex/maszti után szoktatok nagyobb fizikai terhelést csinálni pl edzés,vagy favágás,bútor cipelés,ha igen hogyan hat rátok nehezebben mennek a dolgok?

jó mondjuk a fent leírtak (nagy megmérettetés) sportolóknak szól ott számít de a civil életben okoz-e valamilyen gondot?

kort nemet is írjon aki válaszol köszi.

kellemes ünnepeket!



2020. dec. 15. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Az én barátom semmi ilyesmit nem csinál mégis nulla az ágyban.
2020. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

fáradtabb vagyok

29f

2020. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, én pl futás előtti nap már nem nagyon verem ki, mert néha minimálisan levesz másnap a teljesítményből. Tesztoszteron, izommunka kapcsolata, you know. Egyébként úgy javasolják, hogy 24 órával a nagy fizikai igénybevétel előtt már ne ejakulálj. Változó. Haverom tök más, ha ő kiveri magának, azt mondja napokig zaza lesz utána. Nekem ez fura, mert semmi bajom nem szokott lenni, mondom, cdak ritkán vesz kicsit ki a fizikai erőmből, ha sportolás előtt csapom ki. Amúgy a sperma a legfinomabb szövet a szervezetben, a legfinomabb energiával. Ezért mondják szakik, hogy ne lövöldözz vele túl gyakran, mert kimerítő tid lenni. Ki-ki válogatja, én amikor qrtam a barátnőimet hajnal 2ig, ugyanúgy, sőt energokisabban keltem fel 7 előtt. F
2020. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Kutatók".
2020. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dol el
2020. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!