Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim azt kérte, kínozzam/bá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt kérte, kínozzam/bántsam az ágyban. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

A pasim valamelyik nap felhozta, hogy dominálhatnék felette akármennyire durván az ágyban. Még azt is mondta, hogy meg is dughatom, ha úgy van. Azt akarja, hogy kínozzam úgy, hogy szenvedjen.

Én maradandó károkat nem akarok neki okozni, de nem annyira vagyok jártas ebbe a témába.

Szóval én nyitott vagyok rá, szívesen próbálom ki, de nem igazán tudom, mit kéne csinálnom.

Tudnátok segíteni, tippeket adni, vagy hogy ti mit szerettek vagy mit szerettek csinálni BDSM-en belül?



2020. dec. 27. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Lovagló pálca, azzal ütheted a fenekét. Tuti élvezni fogja.
2020. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Decathlon ban vegyél lovagló pálcát, kis gumi lappal a végén. Tuti nem teszel benne kárt és élvezni fogha
2020. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Lehetőségek tárháza egy szexshop.

Tégy rá szájpecket. Lovaglópálcával, vagy paskolóval üsd a fenekét. Felcsatolhatóssal dugd meg - no itt nem árt a síkosítás és beöntés. Kötözd ki az ágyhoz és bántsd a heréit, farkát, de közben izgasd is. Bilincseld hátra a kezét, és szopasd meg a felcsatolhatóssal, vagy épp nyalasd amíg akarod (a legjobb ha te állsz, ő térdel, vagy ha ráülsz, így jobban irányítva van).

2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Győzelmi póz felette, és a talpadat nyalja, de a golyóit is "megmogyorózhatod" meztelen lábfejjel, talppal, sarokkal.
2020. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Kötözd ki, ülj a fejére úgy hogy a szájánál legyen a puncusod, majd cserélsz és a purcintóddal ülsz a szájara, és azt nyalattasd vele.
2020. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Kötözd ki, végy elő egy steril injekciós tűt és közöld vele, hogy ezt most át fogod szúrni a mellbimbóján. Aztán hagyjad egy kicsit vonaglani a majrétól.
2020. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én arra kértem a barátnőmet, hogy üljön az orromra a puncijával és tartson abban a pózban, hogy fulldokoljak. A combjaival összeszorította a fejemet, hogy ne tudjak semennyire elforogni. A kezeivel az én kezeimet az ágyhoz szorította, teljes testsúllyal rajtam volt és leszorított. Abban állapodtunk meg, hogy ha már nem bírom tovább, akkor ütögessem meg az ágyat a kézfejemmel. Alattta teljesen kiszolgáltatva éreztem magam, csak sötétség volt, erős nyomás, szinte teljes mozgásképtelen kényszerállapot és oxigánhiány. Próbáltam ösztönszerűen mozgolódni, levegőhöz jutni,de rövid idő után már sehogy se ment és jeleznem kellett a kezemmel.. akkor egyből leszállt. Izgató volt, mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy ha nem száll le a arcomról, akkor én ott megfulladok, még max 20 másodperc az eszméletvesztés utána nem tudom mennyi idő amíg beáll a halál.. Megtehette volna és nekem kellett ez a tudat. Tudom javasolni, ha azt akarod, hogy a pasid szenvedjen és meg legyen alázva.. a nők vaginájába a férfi orra pont elmerülés és ilyenkor teljes testsúllyt ráhelyezve, a száján ülve, lefogva, combokkal összeszorítva megfullasztható/fuldokoltatható. velem jót tett, és nem lettek véres sebeim se. ha akarod, ilyen kiszolgáltatott állapotban rá tudod venni bármire.. megígértethetsz vele szinte bármit és ő mindenben partner lesz és egyet fog veled érteni.. Mindenben neked lesz igazad és minden úgy lesz, ahogy te akarod. Mert nincs más lehetősége.
2020. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Kötözd ki jó erősen ágyhoz, szem bekötés hogy ne lásson semmit, sima csipeszeket rakhatsz testére mellbimbók has, farok stb. Pálcával való ütlegelés is hatásos, csipeszek leverése is, és ha netán hangoskodna tömd be száját bugyiddal.
2020. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, amit az utolsó írt azt jóvá tudom hagyni. Én konfluktus közben, nyáron egy piszkos, pisiszagú bikini alsót kaptam a számba.. És ki nyerte meg a konfliktust? :D hát nem én.. Viszont ki az aki elhalgatott? Egyet tippelhetsz
2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
ropogtasd meg a golyóit
2020. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!