Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik nálatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik nálatok a barátság extrákkal kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok "együtt"?

Hetente hányszor jártok össze szexelni, és hányszor szexeltek?

Miért jó ez a kapcsolat, és miben jobb szexuálisan, mint egy normál kapcsolat?


2020. dec. 28. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
heti 1x-2x összejártunk dugni, amúgy meg beszélgettünk L
2020. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Feleve jarunk ossze. Heti 2-5 szex van attol fuggoen mennyi a szabadidonk. Eddig minden talin szex volt.

Mindketten kielegelunk es nincs feltekenyseg.

2020. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Megbeszélés kérdése mind.
2020. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó barátom, gyakran járunk el túrázni, strandra, motorozni, stb.

Egx utazás alkalmával feküdtünk le először, ennek már kb 6 éve

Azóta neki is voltak női, nekem is pasijaim, de “üres” időkben mindig keressük egymást. Nem csak a szex miatt, hanem amúgy a szórakozás miatt.

Nem akarunk egymástól komolyabb dolgot, a szex tökéletes. Nincsenek viták, max azon, hogy melyik jégkását vegyük a parti büfésoron. Ismerjük egymást kívül és belül.

Ha mindketten szabadok vagyunk, akkor megbeszélés kérdése a dolog. Bár előfordult úgy is, hogy ő kapcsolatban volt...

2020. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Úgy zajlik, hogy a főnök úr megcsörget vagy ír hogy este 6kor a parkolóban felvesz a Porsche-val aztán a többit ki kell találni...

:D

2020. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy
2020. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, rendes kapcsolatom sincs 2.5 éve.
2020. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1 évig jártunk össze nem csak szex céljából, időnként kirándultunk vagy egyéb programot szerveztünk. Heti 4-6 alkalom volt amit munka mellett össze tudtunk hozni. Változó mennyit szexeltünk, volt mikor 1 nap akár 3x is de olyannis mikor nem volt semmi.

Miért jó? Neki se volt senki, nekem se, de megéltük a vágyainkat egymással kötődés és féltékenykedés nélkül. Mindent meg tudtunk beszélni mint 2 jó barát.

2020. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is jól jönne egy szexkapcsolat.


21F

2020. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csaj, akivel összejártunk, mikor épp egyikünknek sem volt kapcsolata. Mint tartós párkapcsolat nem érdekelt volna, de minden találkozáskor izzott a levegő, szexuálisan nagyon egy húron pendültünk.

Nem volt túl rendszeres, inkább csak pár hetente összejöttünk, többnyire valami program is volt, aztán egy jó szex, viták és féltékenykedés nélkül. Jó volt.

2020. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!