Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Adtatok már el használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Adtatok már el használt bugyit valakinek?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog, csak nem tudom, hogy a nők adnak-e el használt bugyikat.

2020. dec. 28. 16:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék el használt bugyit, de csak olyat ami egy napnál tovább nem volt rajtam, azért a higiénia az fontos és nem akarok több napos bugyiba lenni. Az enyém foltos lesz nap végére, de szaga nincs, nem tudom mit szagolgatnak rajta.

Mennyiért szoktak venni ilyet? 1300 ft a posta és még erre jön a bugyi ára ami kb 1800 ft és még csak nullában vagyok. Az idő, energia, csomagolás ez mind pénz. Szerintem 10 ezer alatt nem csinálnám. Egy 10-esért már küldenék bárkinek, de csak előreutalással. Plusz kérések nem tudom mit takarnak.

2022. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

51-es

Ugyan ez, bár szerintem egy 6-8 ezerért is már megéri ha 1300-as postadíjjal nézem.

2022. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Én is szoktam eladni, ha valaki szeretne ;)
2022. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Én igen! Egy turiban dolgozom!
2022. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Estel.19 ***** válasza:

Mondjuk turiban pár száz Ft-ért lehet bugyit venni. :) És újakat is. Nagyon sokszor én is onnan szereztem be. Úgy megérte valóban. Én pont ezért 4000 Ft-ért tudtam adni a sima egynapos bugyit. Erre extraként jött pl a maszti. És plusz a postaköltség díja (ki, hogy szerette volna).. stb ;)


Mondjuk most is árulok a visszatérő vásárlóknak. De megcsappantak azok a felületek, ahol árulni lehetne.

2022. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Sok látens meleg milyen jol keres ezen kamuprofikokkal🙈
2022. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

#56

Aki hülye, bedől, van ilyen.

De a komoly, igényes vevők és a komoly, valódi eladók egymás között hidd el, megoldják, hogy ilyen ne forduljon elő.

Mióta csináom, bármilyen módon igazoltam magam, ahogy a másik kérte, hogy igenis nő vagyok, a saját bugyijaimmal, és nem egy beteg f*sz, aki le akarja húzni.

2022. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Én már adtam el :)
2022. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!