Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha anyagi támogatást ajánlanék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyagi támogatást ajánlanék szűz lánynak, hol lenne érdemes ezt kommunikálni?

Figyelt kérdés

Gondolom hallottatok/olvastatok már történeteket hogy szűz lányok eladták a szüzességüket. Volt aki azért mert úgy érezte az élet erre kényszerítette, és volt aki úgy gondolkozott hogy végre szexelhet és még pénzt is keres az első alkalommal.

Sosem voltam még szűz lánnyal, és nem célom minél többet találni, egy tökéletesen elég lenne. És olyan, aki nem kényszerből vállalja. Pl jófogáson szerintem nem járnék túl nagy sikerrel, van más oldal ami ilyen témával is foglalkozik?

Mielőtt bárki azt mondaná Google a barátom, nos, nem kérdezném ha találtam volna valamit. Akikről hallottunk külföldi/magyar lányok, ők is hirdettek valahol...


Persze biztosan lesz aki a morális/erkölcsi oldalát kezdi el feszegetni ennek a témának, egyúttal rólam véleményt alkot, persze nem pozitívat. Az ilyen jellegű válaszokra már le is szögezem a kommentem: nem ismersz, ezért csak találgatsz.



2020. dec. 30. 18:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Az oviban, vagy max alsó tagozat.
2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy épeszű ember nem egy randommal szeretné elveszíteni a szüzességét.

De mindegyis..

Írd ki facebookra, írd ki ide is, hogy van e bárki, aki hajlandó erre

2020. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Bárkivel én se vállalnám. Minimum az ismerkedés, több alkalmas beszélgetés (személyes is) megelőzné a dolgot. Azért azt nem akarom hogy ha a lány évekkel később visszatekint az életére akkor megbánja a dolgot. Szóval ezért térképezném fel hogy biztosan átgondolta-e, tudja mire mond igent, milyen okból stb.
2020. dec. 30. 18:13
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Akkor keress egy szűz barátnőt
2020. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

a szexualitás rabja vagy, szabadulnod kellene

nyilván nem ismerlek, természetesen csak úgy véletlen jutott eszedbe az ilyen. naná

2020. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Szűz jelen! Érdekel az ajánlatod. Régóta szeretném elveszíteni. Margit 68N
2020. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

#6

Margit néni! én ráajánlok a kérdezőre, bármennyit is mond :P

2020. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A humort értékelem, és ezen én is jót nevettem :D
2020. dec. 30. 18:48
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

#2

Érdekes téma ez. Már volt is róla szó. Én személy szerint nem tudnám bárkinek odaadni 20 millióért sem, de nem tudhatod kinek mennyire van pénzre szüksége. Ha van egy 18 éves lány, éppen végzett a suliban, meghaltak a szülei, nincs állása, segély lóf*szra se jó, kap egy milliót és be meri vállalni hogy ki lesz használva, análba alázva és feljelentést sem tehet mert megkapta a pénzt érte, akkor miért ne tenné meg?

2020. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9

Erre utaltam, hogy sajnos van aki kényszerből hoz ilyen döntést. És rá kell bíznia magát a szerencsére hogy ahogy írtad meg lesz alázva, vagy korrekt lesz az illető.

2020. dec. 30. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!