Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős masszázson nem baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős masszázson nem baj ha kövér nő vagyok? 115kg

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem. Ráadásul nem mindegy milyen masszázs.
2021. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én odáig lennék egy ilyen nőért. Igazából popsit akarnék nyalni egy ilyen nőnek, de nagyon. Egyébként nem baj, ha kövér vagy.
2021. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem baj amúgy akkor sem ha nem fizetős

amúgy ez erotikus masszás csak a kategória miatt kérdem.

115 nem feltétlenül kövér amúgy

2021. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 de igen, kövér és erotikus vagy sima masszázs is érdekelne csak emiatt fèltem odamenni.
2021. jan. 2. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat azert jobban esne egy vékony 60 kilós notol a faszverés (ne haragudj, bocs, de így van) , de ha masszázson csinálják, ott azért nem annyira számít a nő testalkata. Ugy is csak a kezét használja. Vagy vállalnál többet is akár?
2021. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 Nem én csinálnám hanem én mennék masszázsra.
2021. jan. 2. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, akkor bocsi, jól benéztem a kérdést :D Ebben az esetben menj nyugodtan. Megfizeted, akkor nem fog erre senki szólni semmit. Ha vállalnak erotikusat is, akkor simán kielégítenek így is. Menj el, attol hogy van rajtad kis plusz, még neked is kijár az élvezet.
2021. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj e miatt, bármilyen masszázsra is menj aki csinálja legyen az frissítő vagy erotikus ha ő profi akkor nem fogja érdekelni hogy te milyen is vagy. Úgy mint egy orvos is függetleníti magát attól hogy neki tetszik-e a páciens vagy sem.
2021. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan menj
2021. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!