Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha két fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha két fiúval voltam egyszerre?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor házibuliban egy fiúval elnevetgéltem és sokat ittam sajnos csatlakozott hozzánk egy haverja, akit annyira nem ismerek. Végül egy üres szobában hárman maradtunk mert mondták hogy jó lesz menjünk be. Igazábol észre sem vettem a fiúval elkezdtem smárolni és a másik srác meg simogatott és így hármas lett a vége. Élveztem ezzel nem volt gond de attól tartok már mindenki erről fog beszélni ha elmondják valakinek.

19L


2021. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
0%

10#


Weak bait. Belelátsz mások fejébe vagy pszichológushallgató vagy?

2021. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
32%
Az maradjon is a kis normális világában, a normális partnerével csináljanak mindent úgy, ahogy normálisnak elő van írva. :)
2021. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
82%

#13

Miért, ebben mi nem normális?

Nem csalt meg senkit. Nem sok pasi van, aki ne feküdne le két nővel egyszerre. Nőknél miért ne lehetne ilyet?

2021. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
30%

"Nem sok pasi van, aki ne feküdne le két nővel egyszerre. Nőknél miért ne lehetne ilyet?"


Mert vannak olyan dolgok, amik a nőknek nem állnak jól, és fordítva. Egy prostit mindig le fognak nézni, de ha az van, hogy a nők fizetnek egy pasinak a szexért, az királyság.


Ne tegyél tehát a nemek közé egyenlőségjelet, mert nincs így.

2021. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
81%
De, egy csajnak is jóláll, ha két farkat szop egyszerre. Én nem ítélem el.
2021. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
77%

14

Ha anyàdról van szó akkor is ez a véleményed?

2021. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
88%
Ne csinálja, ami jó beki, mert neked nem tetszik. :D Ez igen.
2021. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
16%

#17


Azért nem ítéled el, mert te akarsz lenni az egyik, aki meg akarja szopatni. Egyébként te is elítéled. Ha választhatnál komoly kapcsolatra egy szűz lány és egy hármasozó ribi közt, előbbit választanád.

2021. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
83%

Abban biztos lehetsz, hogy nem fogják diszkréten kezelni a dolgot.

Főleg ebben a korban, amiben vagytok.

De hát ez van, ez az ára, ha egyszerre 2 f.aszba akarsz csücsülni. 🤷‍♂️

2021. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
31%
Meg is szopatnám, ahogy mondod, 2 fiú 1 lány felállásban is. Tartós kapcsolatra pedig azt a lányt választanám, aki tetszik, és jol kijövünk. Ha hármasozott már, akkor így fogadom el. 17 voltam.
2021. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!