Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedek egy pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy pasival, szexkapcsolat lenne,de valamit elszúrtam?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, úgy volt hogy találkozunk, de lemondtam.(lelkileg rossz passzban voltam) Utána keresett újra beszélgettünk, rákérdeztem a találkozóra, de nem hajlott rá. Úgy érzem elszúrtam a dolgot ott az elején. Van amikor most is beszélünk, de ennyi. Engedjem el, ugye?

25 n


2021. jan. 3. 21:52
1 2
 11/16 Pécs-pécs ***** válasza:

Szerintem a követező lehet a szituáció!

Bár nem ismerjük a teljes történetet.

Én abból indulok ki, hogy ha egy férfi szexpartnert keres, főleg neten akkor azért nem 1 nőt kerülget, amikor én kerestem ilyesmire neten akkor én is akár 5-6 vgy még több lánnyal is beszélgettem egyszerre.

Aztán elkezd kialakulni, melyik beszélgetőpartnertől lehet beszélgetésnél többre számítani. És az is, hogy melyiktől nem.

És ugyebár azokkal fokozza az ember a beszélgetést, akitől többre számít, és azokkal meg elhal szépen lassan a beszélgetés akiktől semmire nem számít.

Valami ilyesmi lehet itt is, azzal hogy lemondat d dolgot, bekerültél a "tőled nem számítok sokra" kategóriába, továbblépett a férfi rajtad, és lehet már van másik lány akivel ismerkedik, lehet nem is egy akiktől többet remél.

2021. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11# erre én is gondoltam. Köszönöm
2021. jan. 5. 17:42
 13/16 Pécs-pécs ***** válasza:

11# vagyok ismét.

Hidd el tapasztalatból írok. :D

Évekig ismerkedtem neten csak szex céljából.

És ha egy férfi csak szexre ismerkedik, akkor tuti nem egy "vasat tart a tűzbe", már csak azért sem mert egy jobb szövegű férfinek is meg kell azért környékeznie több nőt mire eggyel összejön hogy valóban élőben találkozzanak. És hülye lenne egy férfi ugymond elbaszni napokat, csak írogatásra, aztán ha nem jön össze semmi akkor utánna kersni új beszélgetőpartnert. Így mire végig megy 10-20 beszélgetésen KB 2 hónap mire összejön egy szex. Viszont ha párhuzamosan beszélget több nővel, mindig leszereli akit le kell szerelni, és helyette máris új beszélgetőpartner keres, akkor lehet pár nap alatt összejön neki az a csaj akivel tényleg élőben a szex. :)

2021. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van. Biztosan valami ilyesmi a sztori itt is.
2021. jan. 5. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos több nővel ismerkedett párhuzamosan, és biztosan volt amelyik "nem mondta le".:) Te így a kispadra kerültél. Hagynám ezt a fickót, pláne hogy csak szexkapcsolat: ennyit nem ér, hogy további köröket fussak érte, ha amúgy is jelezted már, hogy érdekel.
2021. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Végül nem írtam neki.
2021. jan. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!