Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,fordult már elő veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,fordult már elő veletek olyan, hogy kapcsolatban vagy házasságban voltatok, de valaki mégis olyan hatással volt rátok, levett a lábatokról és lefeküdtetek vele?

Figyelt kérdés
Mivel érte ezt el, mivel tudott így hatni?

2021. jan. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettem. Amúgy nem feküdtem le vele, de nem rajtam múlt. A házasságomban akkor már 1,5 éve egy érintés sem volt. Ha nem lett volna vége úgyis a házasságomnak, nem tudom, akkor is beleszerettem volna-e. De a legvonzóbb férfi, akit valaha is ismertem, szóval tartok tőle, hogy igen. Hogy mivel érte el? Ez úgyse tanulható és nem is utánozható. Ha belép valahova, mindenki elhallgat, férfiak és nők is. Egyszerűen olyan kisugárzása van, hogy figyelni kell rá. Semmit nem kellett érte tennie. A közelembe jött és úgy remegtem, mint a kocsonya. És nem vagyok már tinédzser. Egyetlen egyszer bókolt. De én már előtte is vele álmodtam. Lehet, hogy az a kézfogás, amikor bemutattak neki, vagy nem tudom...Ezer embernek bemutattak már, mégse váltotta ezt ki belőlem.
2021. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem. De sajnos most van egy Férfi aki szexuálisan nagyon durván vonz, de inkább kerülöm nehogy baj legyen.
2021. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Volt.

Társaság, kinézet, és a szexben olyan dolgokat ajánlott, amik hiányoztak.

2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem feküdtem le senkivel, de kettővel megtettem volna. Csak ők is házasok, tehát nem történt semmi.

Egyikbe beleszerettem. De úgy, mint még soha senkibe. Ha létezik a A Férfi, akkor ő az.

A másik pedig szexuálisan varázsolt annyira el, hogy már egyszerűen nem érdekelt semmi, annyira kívántam.

2021. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, mert megkaptam tőle azt az érzelmet és testiséget is, amit otthon már nem.
2021. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az utolsó kapcsolatom legvégén éreztem vonzalmat más iránt. Az exemtől nem kaptam figyelmet, ettől a másik sráctol meg igen és ez imponált. De ennyi, nem volt több. Habár talán ha úgy alakulna, lefeküdnék vele. Már nem vagyok együtt a volt barátommal, szóval semmi nem tiltja :)

18/L

2021. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!