Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők sokat változnak 18 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokat változnak 18 és 30 éves koruk között?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tökéletesen megvagyunk, de idővel szeretnék néha édeshármasozni vagy gangbanget tartani vele. Most erre nem vevő (18 éves), de kehet, hogy harminc évesen már nem leszek neki elég és bele megy? Én 20 éves vagyok.
2021. jan. 4. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki változik.
2021. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát mindenki változik. Emlékszem a párom milyen szende Szűz volt mikor össze jöttünk. Most meg... 😁
2021. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az enyém az ágyban vad, és napi több szex kell neki. Én vagyok a harmadik partnere, de még a többes/csoportos szex nem az ő világa. Remélem pár év múlva (egy éve vagyunk együtt) változik ebben, és nem lesz monogám.
2021. jan. 4. 17:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenki folyamatosan változik. Külső és belső tulajdonságai egyaránt.

Nem biztos, hogy valaha belemegy a hármasba, szóval ne alapozz erre a logikára.

2021. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki pont 12 évet öregszik.
2021. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ismerek pár 25-30 éves nőt és ilyenre szinte mind hajlandóak voltak, ez tapasztalat is. Erre alapozok.
2021. jan. 4. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyúrni kell és mindig fiatalnak fogtok kinézni !!!!


Lásd: Jason Statham 53 éves, és van olyan jó formában mint egy 20 éves...


:))

2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6: Ismertél pár k_rvát, a mostani párod meg nem az. Mi a kérdés?
2021. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a hármast úgy hogy ő nincs benne. ha már úgyis mással is csinálod akkor nem mindegy hogy ő ott van e vagy sem?


miért gondolják sokan úgyhogy a hármas feltétlenül azt jelenti hogy a párod és valaki

? Nyilván legalább egy személy lesz abban a hármasban aki nem párja az egyiknek a hármasból

2021. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A hármast miért muszáj folyton úgy elképzelni, hogy a párod meg még valaki?


Miért nem jó 3 egyenrangú fél? (Vagyis harmad...)

Ahol nincs egy "oldalkocsi".


(Aki nem tudná az oldalkocsi az a motorbiciklihez csatolt anyósülés s kb 36 éve nem láttam ilyet élőben, a kontextusban pedig a harmadik személy egy pár mellett, aki nem egyenlő hanem alárendelt a párnak. Szóval miért nem lehet a hármas úgy, hogy egyik NEM a párod, ha már úgyis van ott olyan személy aki egyiknek sem a párja)

2021. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!