Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők sokat változnak 18 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokat változnak 18 és 30 éves koruk között?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tökéletesen megvagyunk, de idővel szeretnék néha édeshármasozni vagy gangbanget tartani vele. Most erre nem vevő (18 éves), de kehet, hogy harminc évesen már nem leszek neki elég és bele megy? Én 20 éves vagyok.
2021. jan. 4. 17:14
1 2
 11/14 Misike02 ***** válasza:

18 és 30 év között nem sokat változik egy nő, hacsak nem szül közben 2-3 gyereket, ha nem dolgozza magát halálra, ha nincs neki egy idióta barom férje, akkor 30 évesen is klasz csaj.

a nők 45 55 év körül öregszenek nagyon ott már nagyon hat rájuk a gravitáció

2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Istentelenül sokat változik. Nem csak a külső, de gondolj bele hogyan gondolkodtál 12 évvel ezelőtt, és hogyan ma?
2021. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez változó hogy ki mennyit változik
2022. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Arra vagyok kíváncsi hogy a többes t azt miért akarja mindig valaki úgy hogy az egyik a párja....


A többes sokkal jobb akkor hogyha egyik sem a párod és senki senkinek nem a párja.


Nagyon érdekes hogy folyton pont azt nem olvasom hogy ilyet akarnának az emberek.


Pedig sokkal kevesebb galibát okoz.

2022. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!