Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam fel lelkileg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel lelkileg, hogy vékony a farkam? Érdemes lenne inkább messziről kerülni az összes nőt a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Igaz még sosem volt barátnőm (27 vagyok), de nem is merek kezdeményezni, mert tuti lenne legalább egy aki kiröhögne amiért 3,7 cm vékony a péniszem (körbemérve 11-11.5 cm) és elképesztően a szívemre tudok venni minden megalázást és kritikát. Szerintetek mi lenne a legjobb döntés a továbbiakban?

2021. jan. 4. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Szerintem inkább hanyagold a szexet és a barátnőzést, ha jót akarsz magadnak, ez nagyon nem jó méret
Nem kell hanyagolnod, de nagyon jól válaszd meg, hogy kivel fekszel le (aki tudja tolerálni a vékony farkad)
Semmi gond nincs a méreteddel nyugodtan ismerkedj és szexelj, élvezni fogják a lányok
Állj rá a prostikra, ők úgyse fognak megalázni és te se fogod magad kellemetlenül érezni szex nélkül
33 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi szigorúan csak lányok válaszoljanak! Legalább ezt a hitelességet adjátok meg nekem! Köszi.
2021. jan. 4. 20:24
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én megkérdezném helyedben anyukádat, hogy ő mint gondol róla, valóban kicsi e a farkad és mit tanácsol. Ez a legjobb megoldás, ha anyukádra fogsz hallgatni, mert ilyen esetben csak ő tud segíteni rajtad.
2021. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem a méreteddel van probléma hanem egyéb mentális baj, ami miatt sosem lennék veled.
2021. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, 29 éves, nem szűz. Nagyjából hasonló vastagsággal rendelkezem (pontosan már nem emlékszem, nagyon régen mértem). Ez két ujjnyi vastagságnak felel meg. Ezzel ki tudsz elégíteni egy nőt, nem kell ráparázni.
2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nõként írom, hogy a pénisz messze nem minden. Számomra sokkal jobban számít az, ha egy férfi pl. a nyelvével/kezével is jól bánik, sokkal élvezetesebb a szex ugyanis, ha a csiklómat stimulálják. Konkrétan sokkal jobban élvezem, mint a 'szimpla' behatolást.

Úgyhogy hajrá! Bõven vannak nõk rajtam kívül is, akik így vannak ezzel.


Inkább azzal van a probléma, hogy bebeszélted magadnak, hogy nem lennél így elég egy nõnek, nem magával a mérettel. :)

29N

2021. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Hát remélem igazad van.

#3: Miért lennék mentális beteg mikor itt a gyk-n a csapból is az folyik, hogy a csajoknak min. a 17/4-es az élvezhető. Műpéniszből sem lehet 16/4,5-nél vékonyabbat venni pedig azzal tényleg minden igényt kielégítenek a gyártók.

2021. jan. 4. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: mufarokbol pedig sajnos pont hogy a 3-4centis vastagsagban gyartanak szinte. vastagabbakbol mar alig van. talan nem veletlen
2021. jan. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!