Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a különböző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a különböző partnerek mérete? Nemek szerinti a kérdés.

Figyelt kérdés

Férfiak, fiúk, pasik etc.: tényleg érzitek első szex során, hogy a partner előttetek kisebb/nagyobb méretű pasival volt? Illetve milyen érzés, ha valaki tág? Élvezhető úgyis a szex?

Nők, hölgyek, lányok etc.: ha nagyobb méretű volt az előző partnerének érzitek, hogy a jelenlegi nem tud kielégíteni? Ha pedig kisebb, akkor van egy kis tágulás, meg fájdalom ugyanúgy, mint az elsőnél?



2021. jan. 6. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl jó a tág punci olyan szempontból, hogy azzal többet bírom. De igazából nem olyan élvezetes a farkamnak. Nagyon szűk csajjal pedig isteni, de néhány lökés után már vigyáznom kell, hogy ne süljek el, annyira szorít. A kettő között jó valahol.
2021. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Baratnombe 6centi vastag vibri is bemegy. ha a vibri utan jovok en, akkor lehet erezni hogy elottem mar belett jaratva. de ha nem vibrizunk akkor teljesen jo szuk meg minden.
2021. jan. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

etc. magyarul: stb.

És a férfiak, pasik, fiúk nagyjából szinonímák, így elég az egyiket leírni. Ugyan ez a nőknél.

2021. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kicsi a farkam, igy akibe voltam, azok mind nagyobbal voltak előttem. Meg is éreztem, vagyis nem éreztem semmit mert olyan lottyadt tág vénasszonyok voltak. 35 felett gyakorlatilag csak azt lehet találni, sok esetben mar 30 felett
2021. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Aonime ***** válasza:
90%
Itt meg senki nem volt egy nőnél többel? Vannak lányok akik tágabbak és vannak akik szűkebbek, ezt úgy kell érteni hogy hiába dugsz szana szét egy puncit nagy fasszal, mert az a punci lehet hogy olyan fajta ami sokkal nehezebben tágul, vannak puncik amikből meg barlang bejárt lessz :D dugtam már 19-evest csajt aki barlang volt, és dugtam már 30-evest aki meg a kis ujjamra is rá szorított :D tehát ez tokre punci függő véleményem szerint
2021. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!