Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fizikai érzésbeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fizikai érzésbeli különbség lehet szex közben a különböző típusú, formájú puncik között?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem csak "jobb, rosszabb" típusú válaszokat adnátok, hanem próbálnátok megfogalmazni konkrétabban magát az érzést. Köszi!

2016. nov. 30. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség nincs. Mindegyik punci ugyanabból az anyagból van ugyanaz a funkciója ugyanúgy működik mint a többi semmi különbség nem tapasztalható
2016. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs különbség. Punci...punci...
2016. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Azért, aki több nővel volt tud különbséget tenni :)
2016. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a különbség utolsó?
2016. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Deflohelp ***** válasza:
55%

Ugyanannál a puncinál is van különbség.

Szülés előtt szűkebb volt.

2016. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van amelyik túl bő, szinte mint egy váza és van amelyik szoros, ez az ami jó számomra, de van túl száraz is ami túl dörzsöl...
2016. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kevés tapasztalatommal én is látom, hogy különbség van, de kíváncsi voltam tapasztaltabbak véleményére, hogy kb hogy is van ez, milyen más észrevételek, megfigyelések vannak.


- Egyik alapvető különbség persze, hogy van szűkebb, meg tágabb. Vagy rövidebb, meg hosszabb.

- De abban is különbözhet, hogy elöl szűkebb, belül bővebb (váza :D ), de van, amelyik végig szűk, csőszerű.

- Van, amelyik punci nagyon selymes "tapintású" (általában a nagyobb belső szeméremajkakkal rendelkező ilyen), és van, amelyik kevésbé ingerli ilyen módon a péniszt, (mert pl kisebb neki). Kérdés, hogy ki milyen módját szereti jobban a fizikai ingerlésnek.

- Érdekes volt tapasztalnom, hogy az un. babapunci esetében (pici kisajkak) néha érzem a farkammal rögtön a bejárat mellett a leborotvált bőrfelületet, ahogy hozzáér, és az durvább érzés picit.

- A kettő között azt figyeltem, hogy az előző esetnél olyan... hogy is mondjam, nem érzed, hol kezdődik a punci, csak van. A második esetben határozottan érződik, hogy most akkor EZEN a ponton túl te már a punciban vagy.

- A nedvesedés milyensége, mennyisége is megkülönböztethet két puncit egymástól.

- Van simább "textúrájú", és van, akinek amolyan redőzöttebb a puncija belülről.

- Van, akinek többet mozog a "punciizma" belül, és van, aki úgymond statikusabb.

- Érdekes volt tapasztalnom azt is, hogy a kisebb vénuszdomb miatt jobban hozzáfértem a hüvelyhez, a nagyobb vénuszdombú hölgy esetében nehezebb volt kényelmes pozitúrában elhelyezkedni.

- Van, akinek picit hátra fele van a hüvelye, ezért hátulról jobban szereti, mert jobban talál A forma bele.


Ehhez hasonló élménybeszámolókra lennék kíváncsi. Nekem 3 punciról ennyi tapasztalatom volt ilyen szempontból. (Ebből egyel csak 1x voltam, és az is rég volt.)

2016. dec. 5. 12:26
 8/9 icu75 ***** válasza:
100%
Nahát kérdező! Te aztán rendesen "puncibúvárkodtál"! Ezt az "elemzést" még 40es nőként is érdeklődve olvastam! Köszi! :-)
2017. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogok neked írni ezeket én is tapasztaltam.Van olyan amelyikben kemény izomgyűrű van elsőre tágnak tűnik de mégsem tágulékony,szinte kemény megfájdul a farkad és van olyan ami hihetetlenül tágulékony,rugalmas,lágy és mégis körbeölel.
2017. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!