Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok fiúk ti kívántátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok fiúk ti kívántátok már azt hogy bárcsak ne lennének homoszexuálisok leszbikusok?

Figyelt kérdés

Rengeteg jó pasi van aki homoszexuális és rengeteg jó csaj van aki leszbikus.


De mivel leszbikusok illetve homoszexuálisok ezért lehetetlen egy heteroszexuálisnak a közelébe férkőzni.



kívántátok már ti is lányok hogy bár csak ne lennének meleg férfiak mennyivel több pasi lenne akinek fel lehetne ajánlani a fenekünket de mivel melegek erre esélyünk sincs :/



2021. jan. 6. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kívántam ilyet soha. de ha kívánnám se változna semmi, nem fognak hirtelen heterová válni :D

N

2021. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg olyan csaj/pasi is van viszont akinél esetleg be is próbálkozhatunk. Nehogy már a népesség azon 5%-a zavarjon, aminek elenyésző része helyes. (Ne tévesszen meg, eleve az emberiség eleve csekély része helyes, de rengeteg más érték is van emellett, amiért érdemes őket választani)
2021. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is tetszett leszbikus csaj, de az maradt, nem sütöttem a legalja dumát, hogy aranyom én heterrora baszlak stb
2021. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem kívántam ilyet, legfeljebb poénként merült fel. Így is megtaláltam a heteroszexuális társamat, szóval az én szempontból lényegtelen is a kérdés.

23L

2021. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Bőven elég hetero van a világon!

Tipikus, mindig az kell, aki vagy ami nem lehet a tiéd... Az egyik legrosszabb emberi tulajdonság.

2021. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen vannak bőven heterok csak a hetero férfiak nagyrésze egy balf..sz , kevés normális van szerencse kell ahhoz hogy valaki egy normális srácot fogjon ki ráadásul még jól is nézzen ki.


A melegek nagyrésze pedig kifejezetten kedves aranyos tisztelettudó.

2021. jan. 6. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Én bi srácként mondom h jobb lenne teljes heteroként.

A lányoknak úgy se jön be ha egy srác bi 😅

2021. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Én bi vagyok de nem látom igazi elönyét. Sokkal.jobb len e ha hetero lennèk. Vagy leszbi csaj...de bi pasiként pfff gyakorlatilg csak szopás marad de nem rendesen farkat hanem a "másikat". Azaz a srácoknak nem vagy pasi,ahogy a csajoknak sem. A melegeknem vagy elég meleg a hetero csajokna elég hetero. A bi pasiknak pedig a simán csak nem vagy elég.
2021. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, hogy miért olyan kedvesek a homik? Mert az érzelmi intelligenciájuk magasra fejlődik azért, mert megjárják a "poklot", ezért bele tudják képzelni magukat könnyen mások helyébe. (Egyébként meg nem mindegyik homár ilyen, van sok kivétel. Sok a romlott is. Homik 100%-ra mondható, hogy lelki sérült, amin szerintem nincs semmi csodálkozni való.) Ennyi az oka. A társadalom hibája, hogy nem fejlesztik gyerekkorban az érzelmi intelligenciát is. Értelmi mellett ez is fontos. Ja és persze a társadalom és a nők egy jó része miatt a férfiaknak nem szabad érzelmesnek, törékenynek lennie. Mert a férfi az legyen ugye határozott, de közben érzelmes is. Viszont ha túl érzelmes, az már gáz. :D Szánalom az egész társadalmi mentalitás. Félre értés ne essék. Az sem normális a férfiak meg azt várják a nőktől, hogy mindig toppon legyenek, ne legyen rajtuk felesleg stb. Bár ez +-ban a média befolyása. Ja, meghogy a tévhiteket elhesegessem. Az átlagos férfi az ilyen: néha teszetosza, néha határozott, néha elesett, néha talpraesett, néha szorong. Ezenkívül van a szorongó férfi, illetve a macsó férfi. Ezt úgy képzeld el, hogy kb 10 férfiből 8 átlagos, 1 szorongó, 1 macsó. Remélem, hogy így már nem lesznek hatalmas elvárások a heterok irányába sem.


Homár férfi voltam.

2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fequez ***** válasza:
55%

A kérdező egy troll, valószínűleg személyiségzavaros is. Ez már a sokadik felhasználóneve. Volt már Lapocka1, Lapocka 2, Lapocka3. Most éppen Tökös Csaj néven fut.

Igyekszik igazi lánynak előadnia magát, holott csak egy pasi (valószínűleg a megnyilvánulásai alapján nőnek öltözik). Meg akarja győzni az embereket, hogy csakis az az igazi férfi, aki meg tud húzni egy shemale férfit, ha nem, akkor homár az illető.

Ne dőljetek be neki.

2021. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!