Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudhatom hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy leszbikus vagyok? Vannak erre jelek? Főleg valódi leszbikusok vagy biszexuálisok véleményét várom!

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre hogy elkezdenek érdekelni a lányok. Eddig még sosem voltam szerelmes. Többször is kaptam magam azon ahogy elképzelem ahogy összejövünk a legjobb barátnőmmel és egyáltalán nem idegen tőlem a gondolat hogy pár év múlva egy másik nővel élek együtt.

Aki tudja magáról hogy leszbikus, hogyan jött rá?

Vagy ez inkább csak akkor derül ki ha tényleg beleszeretek valakibe?



2020. szept. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ez még egyenlőre inkább csak "biromantikus". Leszbikus akkor leszel ha szexuálisan IS vágysz a saját nemedre, a férfiakra meg egyáltalán. Ha mindkét nemre vágysz akkor meg biszex vagy.
2020. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatod? Onnan, hogy a palik abszolút hidegen hagynak mind romantikus, mint szexuális értelemben, ellenben a lányok pont, hogy érdekelnek szexuálisan (kivéve ha alapból aszex vagy), illetve szerelmes is tudsz lenni lányba. Én onnan tudtam, hogy először féltékeny lettem, majd szexuálisan felajzott, végül szerelmes is egy lányba. És az egész tök természetes volt (utóbbi mondjuk már lehet, hogy személyenként változik).
2020. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis, na :D az lehet, hogy személyenként változik, hogy kinek természetes és kinek nem.
2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A társadalmi nyomás miatt sok nő alapnak veszi a férfiakhoz való vonzalmat.

Sok leszbikus és meleg nem viszolyog az ellenkező nemtől, csak semleges az irányukba.


Szerintem azt figyeld mi tesz boldoggá, mi az ami jónak érződik. Az, hogy nővel akarsz élni, mindenképp fontos jel.


Ahogy aszexuális, aromantikus is lehet valaki. Vagy demiromantikus pl.

Ez majd kialakul.


Addig is, figyeld magadat, a reakcióidat. Nem tudom hány éves vagy de gyanítom, hogy 20 alatt. Szóval van időd bőven.

2020. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Most komolyan?

Azt hittem ez a kérdés egy vicc xD


Ez kb olyan mintha megkérdeznéd, hogy honnan tudhatom, hogy jó kedvem van.

Segítek, ha mosolyogsz és boldog vagy, lehetséges, hogy jó a kedved.


Szóval lehet, hogy leszbikus vagy, de mert ezt a kérdést feltetted, nem tudom mire vársz, komolyan más erősítsen meg ebben?? xD


Na de oké, az vagy, mert én azt mondtam, akkor biztos az leszel nem? xD


Elnézést, hogy engem ez ennyire megnevettet, de ilyet még nem hallottam sosem xD


Jaj meg azt is kérdezted vannak e erre jelek, nos ha az anyajegyeid száma nem több mint 60 de nem kevesebb mint 30 akkor leszbikus vagy.


Jó számolgatást xD

2020. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!