Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem élvezem a szexet az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezem a szexet az a barátom hibája?

Figyelt kérdés
Akármikor szexelünk nem élvezem, nem jó és nincs orgazmusom. Nem is igazán szoktam kívánni vele a szexet. Viszont szoktam kívánni a szexet és a maszturbálás nagyobb örömet okoz mint maga a szex a párommal. Mással sem élvezném ? Ő a béna?
2021. jan. 7. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ebből egyérteműen az jön le, hogy ő az amatőr. Ha kívánod a szexet, de vele nem jó, akkor nem veled, hanem vele van a gond.
2021. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen az ő hibája.

A környezetszennyezés, a háborúk, és a klímaváltozás is a férfiak hibája, mint az köztudott.

Kivéve a néger férfiaké, ők elnyomott áldozatok.

2021. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Williamspear ***** válasza:
100%

Azt hogy mással sem élveznéd csak akkor lehet kijelenteni ha mással is próbálod.

A puding próbája az evés! ☝️

A mostani barátod valószínűleg tapasztalatlan.


Remélem segítettem...

2021. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Beszélek vele erről de szerintem szakítás lesz. Úgyis friss kapcsolat nincs értelme húzni.
2021. jan. 7. 07:22
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nincs morőp beszélni. Ha erőltetitek, az egyikőtöknek sem jó.
2021. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a szex és a kapcsolat egy közös "játék".

Ha közösen játszotok hogyan lehet egy ember a hibás?

Elgondolkodott már ezen bárki is?

Ok és okozat.

Barátod tapasztalatlan ahogy te is az vagy.

Mindjárt mutogatsz, ahelyett, hogy megmutatnád neki neked mi a jó!

Természetesen az első lépés a kommunikáció, ezt vele kell megbeszélned és nem velünk!

2021. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy szexelsz a barátoddal? A behatolásos szexet? Nem előzi meg azt a petting, előjáték? Azt kivánod, élvezed? Megérint, símogat olyan helyeken, ami számodra kellemes, izgató? A nyelvével, szájával izgatja a csiklódat?

Azért kérdem, mert a nőknek több mint a fele egyáltalán nem élvez el a behatolástól, de ha még előáték sincs, ha nem izgatja föl a psrtnere, akkor biztosan nem is kellemes a számára. A szexben nem az a fontos, hogy attól érd el az orgazmust, hogy a férfi beledugja a farkát a puncidba, és mozgatja. Bármi, ami élvezetes, az szex, és azt kell csinálni! A csikló símogatása sokkal biztosabb módja, mint a "szokásos" szex, ne szégyelld, ha neked úgy működik, a többséghez tartozol ezzel. Behatolás közben is segíts magadon úgy, a fiúkat izgatja az a látvány! Egyébként pedig fordítsatok a pettingre több gondodt, törekedj az elélvezésre az előjáték közben is. A barátodat finoman tanítsd rá, mi a jó neked, nem fog megsértődni, hálás lesz, növeli az önbizalmát, ha ráérez, hogy ki tud elégíteni.

2021. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy érzelmileg nem áll hozzád közel.
2021. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Még egy, talán a legfontosabb. A szex nem egy szertorna gyakorlat, aminek a precíz végrehajtása a cél. A szex ezerszer jobb azzal, akivel van mély érzelmi kapcsolatod. Nem arról beszélek, hogy tetszik az arca, vagy a termete. Sokkal inkább a természete, a stílusa, a személyisége. Akit szeretsz. Szerelemben minden más, nincs szégyellősség, meg tudod beszélni vele a titkos vágyaidat is, a szex pedig természetesen jön, és sokkal több esélyed van a kielégülésre. Kölcsönös szerelemben mindketten a másik boldogságát keresitek, és ez mindennél jobban működik.
2021. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Nem tudom, melyik gyökér pontozott le, de szerintem teljesen korrekt választ adtam és sokan egyetértenének velem.
2021. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!