Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a csajról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a csajról szex közben derülne ki hogy tetovált?

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerem, tudtam hogy vadabb alkat. Mármint motorozik, rock koncerteken csápol, kimondja a véleményét, nem igazán fél hogy vissza nyal a fagyi. És meg is tudja magát védeni, egyszer együtt buliztunk, és elkezdett vele kötekedni egy csávó, magassarkúval úgy sipcsonton rúgta a palit hogy többet nem láttuk. De azért érdekes jelenség, mert egyéként tanár gimiben. De a tetkót soha nem gondoltam volna róla, és őszintén ezt a tetkó dolgot kicsit buta dolognak tartom. Ti mit szólnátok? 27F

2021. jan. 9. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartod buta dolognak? Az ő teste és azt tesz vele amit akar, pont nem véletlen tetette olyan helyre ahol nem látják az iskolában. Engem nem zavarna, mint ahogy egy bokalánc sem zavar..
2021. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Először is te buta vagy szerintem..

Másodszor a tetoválás a művészet iránti tisztelet és szeretet kimutatásának legőszintébb formája!

Harmadszor, a tetovált nők semmiben sem különböznek a nem tetováltaktól. Esetleg csak nincs olyan beszűkült látásmódjuk mint neked..

2021. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi bajod a tetkóval? Eléggé ősi eredettel rendelkező dolog ez. Nyilván ma már más jelentése van, de csak egy önkifejezési forma.

Én azt tartom butának, sőt maradinak, aki megütközik egy ilyen apróságon.

2021. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Én is buta dolognak tartom de egy tetkó még nem a világvége.
2021. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt már példa ilyesmire, hogy szexnél derült ki. Egy virágot ábrázolt a tetkó. De szexeltem már olyan csajjal is, aki rendesen ki volt varrva. Egyébként egy nagyon cuki, végtelenül bájos lány.


A tetováláshoz nem kellene sztereotípiákat illeszteni. Egyik csajon sem halálfej volt, vagy nazi kereszt.

2021. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar a tetoválás, akkor ismerkedés közben kérdezd meg, hogy van-e az aktuális partnernek.

Amúgy nem is értem miért vagy meglepve, az ilyen lányokhoz teljesen passzol a tetoválás.

2021. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért lepődtem meg, mert annál intelligensebbnek gondoltam, mintsem hogy kivarrassa magát.
2021. jan. 9. 10:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne haragudj, de egyre hülyébbnek tűnsz. Mi köze az intelligenciának és a tetoválásnak egymáshoz?

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]

És ajánlom számodra, hogy ezt a korlátolt életszemléletet dobd a kukába.

2021. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Több tetoválásom is van, és 136 a IQ-m.

És ismerek rengeteg síkhülye prolit, akik a 90et sem érik el, pedig nincs tetoválásuk.

Így minimum annyit meg lehet állapítani, hogy nincs összefüggés a tetoválások és az intelligencia között.

2021. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért ne tévesszük össze a díszítést a művészettel, azt a szintet nem sok tetkó éri el. Szerintem egy nyaklánc, fülbevaló, karkötő hasonlít hozzá legjobban, azokból is van hivalkodó, csiricsáré, de elegáns, ízléses is, azzal a különbséggel, hogy azokat le is lehet venni. Amerikában sokkal korábban kezdték, és ott rengeteg 50-60 éves férfin és nőn látni a strandon, hogy mit gondoltak egykor szépnek.
2021. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!