Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány pasi kezdeményez beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasi kezdeményez beszélgetést a szexről egy női barátjával úgy hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk, de a szexről eddig, a béna vicceken kivül, nem annyira volt szó. Egyszer csak megkérdezte hogy velem volt-e már olyan hogy szégyeltem az orgazmusom egy pasi előtt, válaszoltam és rákérdeztem hogy miért érdekli, azt mondta hogy rég óta kiváncsi volt egy két dologra, de senki nem válaszolt neki. Utána még vagy egy órát beszélgettünk, nem firtattam a dolgot, de fura volt, mert ritkán ilyen közvetlen. 26N

2021. jan. 9. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
nulla
2021. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel úgy vagyunk, hogy tényleg szeretünk beszélgetni róla. De ha esetleg úgy van, akkor már dughatunk is. 24f
2021. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
őszintén? legjobb fiúbaráttal ment a szexchat, majd dobott egy váratlan hátraarcot, azóta ismét barátiak a témák. szóval szerintem ez változó, van, hogy kóstolgatnák az embert, de csak komolytalanul, élőben már félősek
2021. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De mi élőben beszéltünk, szóval itt ez a faktor nem volt benne.
2021. jan. 9. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
ebből még nem tudsz semmit leszűrni, mert nem konkrétan azt mondta, hogy miket tenne veled.
2021. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Tehát csak volt kb három kérdése ezzel kapcsolatban?

Mert akkor tök értelmetlen ebbe belelátni bármit is.

Most érted..kíváncsi volt egy olyan dologra, amit csak nő tudhat, mégis kit kérdezne meg ha nem a haver nőjét? Gondolom akikkel beszélt erről korábban nem voltak vele olyan szoros viszonyban, hogy válaszoljanak neki rendesen, mert esetleg ez már sokaknak intim téma. Ha tovább lépett miután válaszoltál, akkor ennyi is volt.

2021. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Pl én mindig ezt csinálom.

29f

2021. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Két felnőtt ember között a szex is lehet téma, ne gondold túl. Ez a kérdés amúgy is olyan, mintha egy másik nő miatt kérdezné.

Ha akarsz tőle valamit hajts rá te.

2021. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem 3-at kérdezett. És nem általánosságban, hanem az én szexuális életemről, de közbe ő is mesélt. Nem volt tapintatlan vagy tolakodó szerintem, mivel ő is elmondott intim dolgokat. Szóval ezt nem tudom hova tenni...
2021. jan. 9. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak olyan jó nő barátaim, akik nagyon közel állnak hozzám, és beszélünk szexről. Szerintem nem ciki, mindenki szexel. Olyannal nem erőltetem, akiről tudom, hogy nem úgy vélekedik róla, ahogyan én.

Ettől függetlenül nem akarok tőlük semmit, és fordítva is így van.

2021. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!