Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány pasi kezdeményez beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasi kezdeményez beszélgetést a szexről egy női barátjával úgy hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk, de a szexről eddig, a béna vicceken kivül, nem annyira volt szó. Egyszer csak megkérdezte hogy velem volt-e már olyan hogy szégyeltem az orgazmusom egy pasi előtt, válaszoltam és rákérdeztem hogy miért érdekli, azt mondta hogy rég óta kiváncsi volt egy két dologra, de senki nem válaszolt neki. Utána még vagy egy órát beszélgettünk, nem firtattam a dolgot, de fura volt, mert ritkán ilyen közvetlen. 26N

2021. jan. 9. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
4 éven keresztül csak pasi osztálytársaim voltak voltak akik random beszéltek nekem exekről, jelenlegi kapcsolatról. Ezek közül csak 2 akart megdugni a többi 3 nem. Szóval ha ebből azt vonom le, hogy úgy 40%-a akar csak xd
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondta hogy rég óta kiváncsi volt egy két dologra, de senki nem válaszolt neki"


Ebben végülis mi az érthetetlen?

2021. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha egy nővel beszélgethettek, aki nem a barátnőm akár ilyen témákról is. Ha a nő tetszik, ha szexelni akarnék és nem lenne barátnőm és lenne esély többre, megpróbálnám. Bármiről is beszélgetünk, akár zenéről, akár nyílászáró cseréről. Vagy akár akkor is, ha nem beszélgetünk... :) Ha nincs ere jel, akkor nem rontanám el azt, hogy van egy jó beszélgetőpartnerem.
2021. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én a legjobb barátaimmal nagyon nyíltan beszélek ilyesmiről, ők is. Nincsenek titkaink egymás előtt, sem tabu témáink. Szerintem az az igazi barátság, amikor tudsz ilyesmiről is beszélgetni valakivel.
2021. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!