Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasit instán 10 ezren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasit instán 10 ezren követnek, akkor van rá esély hogy pont tőlem akarjon valamit, ha írok neki? L

Figyelt kérdés
Pl egyik sztorijára reagálok valamit.
2020. dec. 10. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Az esélye megvan 🙂
2020. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mennyire vagy jó csaj?
2020. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jól nézek ki, de nálam sokkal jobb csajokat is követ.
2020. dec. 10. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez elég ritka mint a fehér holló de olyan mint az ötölottó : bármikor bejöhet!
2020. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Egy kis laza testedzés sose árt az embernek.Lehet megérsz neki egy lövést,ha ügyes vagy akár többet is :)
2020. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A négyes alapvetően igazat írt, meg nem is. Az ötöslottó elvileg bármikor bejöhet de garantálom, hogy itt akárki aki ezt elolvassa ha felad egy szelvényt ma, nem fog nyerni. Azaz nyerni nyerhet, viszont ha valaki innen mégis nyert, az szóljon utólag. :D


Persze, van rá esély na de van neki 5000 veled egykoró követője (tegyük fel- hogy 5-5 ezer pasi és csaj követi és a csajok fiatalok) szóval eléggé valószínűtlen.


Mindenesetre a kérdésed nekem szimpatikus, ha én lennék a pasi, akkor ha rámírnál priviben és elmodanád a dolgokat, akkor lehetne valami, sokkal inkább, mint a sztroria reagálással. 23F

2020. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy sok követője van, nem jelenti azt, hogy kevesebb esélyed lenne, mint ha egyáltalán nem lennél fent instán. Viszont ha eredményt szeretnél, szerintem egyértelműbben jelezd annál, mint hogy lájkolgatod a képeit. A sztorira reagálás jó, mert az nem nyilvános, de nyugodtan legyél rámenős sztem.
2020. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Attol ,hogy te nő vagy?

Mondjuk Kristóf atyának is sok követője van.

2020. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy sok követője van, nem jelenti azt, hogy kevesebb esélyed lenne, mint ha egyáltalán nem lennél fent instán."


Dehogynem. A mai világ egy ilyen instakorszak. Itt 90% ban elszáll magától akit követnek, ha nő, ha férfi. Nekem van csaj ismerősöm aki szép de nem olyan nagyon jó nő és konkrétan sokkal kevesebben követik mint ezt a palit de máris annyira elszállt az instától mint a fene. Bár nála próbálkoznak is a követők sokat. Ettől még próbálja meg a kérdező szerintem is de a fail esélye sok.

2020. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Amennyiben full hetero a srác úgy az esélyed 1/(10000- követő pasik száma)

Amennyiben nem full hetero úgy csak 1/10000 az esélyed...

2020. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!