Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rossz a szex azzal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz a szex azzal a sráccal, akivel rendszeresen megcsaltam a pasim?

Figyelt kérdés
A srác mindig hamar elment, az elmúlt három évben rendszeresen próbálkoztam vele, a második karantén alatt csak háromszor-négyszer. A pasim múlt héten lebuktatott, mert hamarabb ért haza és én éppen a sráccal beszéltem telefonon. Most kidobott, pedig csak vele volt behatolással orgazmusom, soha előtte senkivel. Azt gondolom vissza akarom kapni őt. Mielőtt valaki elítelne a srác elégé sármos, ellenálhatatlan, de az ágyban nem annyira jó, nekem legalábbis nem volt jó. Ezzen lehet változtatni?

2021. jan. 11. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:
97%
Sajnálom a szerencsétlen (volt)pasidat... szeretett, odafigyelt rád, minden jó volt vele, de nem, neked le kellett akasztanod egy izmosabb palit mert húúú akkor biztos jobban sexel...és hogy sok próbálkozás után lebuktatok még lenne képed visszamenni a barátodhoz, csak mert vele jobb volt a sex...empátia 0 érzelem 0, tömény kihasználás. Ha van egy csöpp esze messze el fog kerülni
2021. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Gondoltam próbálkozunk és jobb lesz, szeretem az expasim, de gondolom mást is megtudok szeretni, ha nem fogad vissza
2021. jan. 11. 12:26
 23/63 A kérdező kommentje:
Az (ex)pasim jó az ágyban és odafigyelt rám, szeretem, ő is szeret(ett), de semmi extra, átlagos pasi, pénzben kb ugyanaz, mint a srác, középszint. Pénz persze az nem fontos, csak ne olyan legyen aki elhagyja magát és hitelekből él
2021. jan. 11. 12:33
 24/63 A kérdező kommentje:
Mindkettő kivitt olaszba nyaralni pl
2021. jan. 11. 12:35
 25/63 anonim ***** válasza:
97%
Pénz persze az nem fontos, csak legyen izmos, bocsássa meg, ha megcsalom, meg toronyóra lánccal gondolom
2021. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
97%
😂😂😂
2021. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
39%
Azt csináld, amit a férfiak szoktak ilyenkor. Visszakuncsorgod magad, aztán vagy bejön vagy nem.
2021. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz 27es, karanten miatt ugyse tud csajozni pasim, ha szerencsém van
2021. jan. 11. 13:22
 29/63 anonim ***** válasza:
97%
Vagy egy menthetetlen πcsa vagy, vagy kamu
2021. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
98%
Nem fontos a pénz de azért vigyen ki "olaszba' nyaralgatni" aha, aranyásó is vagy, és helyesen beszélni/írni sem tudsz, jólvan. :D
2021. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!