Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rossz a szex azzal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz a szex azzal a sráccal, akivel rendszeresen megcsaltam a pasim?

Figyelt kérdés
A srác mindig hamar elment, az elmúlt három évben rendszeresen próbálkoztam vele, a második karantén alatt csak háromszor-négyszer. A pasim múlt héten lebuktatott, mert hamarabb ért haza és én éppen a sráccal beszéltem telefonon. Most kidobott, pedig csak vele volt behatolással orgazmusom, soha előtte senkivel. Azt gondolom vissza akarom kapni őt. Mielőtt valaki elítelne a srác elégé sármos, ellenálhatatlan, de az ágyban nem annyira jó, nekem legalábbis nem volt jó. Ezzen lehet változtatni?

2021. jan. 11. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
95%
Tiszta gáz vagy, hogy "azt gondolod, hogy vissza akarod kapni őt", DE közben érdekel, hogy a másik pasival lehet-e változtatni, hogy jobb legyen a szex, ÉS MÉG NE ÍTÉLJÜNK EL? BUTA PICS@.
2021. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
32%
Szex tanulandó, és szerencsére tanulható. Az hogy senki nem foglalkozik vele komolyan, társadalmi jelenség, de az egész világ elég szépen le van maradva. Magyarországról ne is beszéljünk. Tanulni, tanulni, tanulni. Nyalni, ujjazni, cumizni.
2022. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
22%
Igazi mai nő vagy, csak a pinád legyen jól kitöltve, semmi más nem számít. Mindegy, hogy ki, mikor, hol. Na meg ha még elvisznek olaszba is...
2022. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!