Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem alfahím férfiként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alfahím férfiként van értelme társkerső appokat használni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az alfáknak nem kell:-)
2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Legtöbbet az segítene, ha elfelejtenéd ezt az alfázós baromságot.
2021. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Eszembe nem jutna társkeresőre felregisztrálni. Kevés ott az "alfanőstény", vagy hogy is mondjam.
2021. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
tegyl fel bankszámla kivonatot akkor jönnek pippantani
2021. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme, mert csak szexet találsz.
2021. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Nincs.


Használtam badoot és tindert és még egy pár weboldalt.


Gondolj bele! Azokon minden csajnak felkínálódik több-tucat, messze átlag-feletti ("alfahím") srác. Még az idősebb/csúnyább nők is csak az alfákra reagálnak. Szerintem azok annyit kefélnek naív csajokkal (akik meg azt hiszik lesz hosszú táv, LOL) azokról az oldalakról, amennyihez csak kedvük van. Mi meg eltartjuk az appot a vásárlásainkkal, mert reménykedve irogatni akarunk egy reális csajnak, aki több másik alfával dugatja majd magát, amíg fiatal, nekünk meg nem is válaszol. Aztán, ha kiöregedett és az alfáknak már nem kell, akkor meg mi tartsuk el a gyerekeivel együtt. Kösz nem!


Nekem egyszer írt vissza jó csaj, akkor is csak azért, mert a kutyáját pusziló fotójá kapcsán a higéniát vontam kétségbe. Ennyi.


A társkeresők 100% csalódás, ha nem vagy messze átlag feletti, esetleg totálisan igénytelen, hogy milyen öreg/ronda nővel akarsz.


Én már csak kurvázni járok.

2021. jan. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!