Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjunk el korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjunk el korábbi partnereinkrój, és igazat kell mondanunk? írd a végére a nemed, eltérő lehet a gondolkodásmód

Figyelt kérdés

Barátnőmmel négy éve jöttünk össze, ő akkor volt 23 éves. A kapcsolat elején jönnek a tapogatózó kérdések, kinek hány szexuális kapcsolata volt, és miket tett meg másokkal. Nálunk legalábbis volt ilyen. Meghallgattuk a másikat, magunkban értékeltünk és haladtunk tovább. Akárhogy is, de szerintem szerepet játszik ez az értékelés abban, hogy milyen irányba szeretnél továbbhaladni az adott partnerrel.

Első szexünk 3hónap után volt. Akkor begörcsölt durván a lábam😁, erre párom kérés nélkül ráhajolt a farkamra, és úgy leppippantott, h hihetetlen volt, nem vette ki a szájából, oda mentem el. Mondtam h ez durván jó volt, erre ő, h pedig én vagyok az első, akinek ezt megtette. Elmondta, h előttem 5 hapsival volt, az utolsónak néha bekapta kicsit, de soha nem élveztek előttem a szájába.Azóta is mindíg a szájában landolok, ha orálról szól a sex. Hozzáteszem, én sokszor mondtam már, h ne oda, és főleg ne nyelje le, engem valahogy zavar,de ő akkor sem veszi ki.

Nos, mostanában kiderült, h ez a csak nekem, soha senkinek és nem mentek még el a számban sztori n valós. Mondjuk h elszólta magát piásan. És most ettől úgy érzem magam, mintha elárult, megcsalt volna. Ha az elején azt mondja diszkréten, hogy pedig nincs benne tűl nagy gyakorlatom, vagy volt már időm gyakorolni, az ok. Egyikünk sem szüzen jött a kapcsolatba. De így ez nekem akkora csalódás. Komolyan, ezen jár az agyam Hülye vagyok?



2021. jan. 16. 07:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10/10😁
2021. jan. 16. 12:55
 12/14 exronin ***** válasza:
100%

Ha már három éve vele vagy, akkor már úgyis mindegy, hogy mi volt, vagy nem volt.


Igen hazudott, de a legjobb szándékkal, téged és a kapcsolatot akarta erősíteni.


Akkor vesd rá az első követ, ha te sosem hazudtál neki.

2021. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12es. A második mondatod szerintem fedi a valóságot. Mégis azt mondom, a szexuális előélet fontos szempont ahhoz, h a kapcsolat elkezdésének eldöntésénél mérlegre tegyük. Igenis tudhassa az ember. Ne részleteket, mert ahhoz nincs köze. De nagyságrendi megközelítést, és igazmondást. Hogy Te dönthess. És ezért vagyok pipa, hogy ezt elvette tőlem. Lehet h nem értesz meg. Semmi gondom azzal h akár minden partnere a szájában sült el és imádja. Ettől ugyanúgy szeretem. De egy darabig nem engedem neki bekapni. Ja, nem emlegetem neki ezt, csak magamnak és nektek morgok.😁
2021. jan. 17. 09:07
 14/14 exronin ***** válasza:
100%
Na megegyszer : akkor nyavajogj, ha te egyszer sem hazudtál neki.
2021. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!