Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit 3 hónapja ismerek. 3 hónap alatt egyszer voltunk együtt szexuálisan. Én 36 vagyok, ő 40. Többször rákérdeztem miért nem akar velem többször találkozni? Mindig volt vmi kifogása: munka, most nincs jó hangulata, sok a gondja stb. Lényeg hogy megtörtént a dolog, nekem nagyon jó volt, és neki is. Aztán kb 2 napra rá megváltozott. Hideg hűvős lett velem, semmilyen kedvességre nem reagált. Kiderült hogy ő valójában biszexuális, de inkább a homoszexualitás felé hajlik, és neki érzelmileg is jobban kell a férfi, mint a nő. Én meg csak pislogtam, fel sem fogtam hogy mi van? Neki nő az kb 3-4 havonta kell, és olyan akivel nem kell beszélgetni, érzelmeket sem kell táplálnia iránta. Nem akart megbántani, azért nem szólt eddig róla, és nem akart nekem fájdalmat okozni. Nem tudom hogy dolgozzam ezt fel?
2021. jan. 19. 08:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Verd pofán.
2021. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon durván átvert, ráadásul úgy viselkedett velem, mintha semmit nem érnék emberileg sem. Lehet valójában nőgyűlölő is.
2021. jan. 19. 08:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan ignoráld, még a gondolataidból is!!
2021. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fáj amit tett, és eddig nem volt bennem ellenérzés se a biszexuálisok, sem a homoszexuálisok iránt. Úgy voltam az ő dolgok, én hetero vagyok. Viszont ez az ember elérte bennem, hogy viszolygást érezzek a biszexek és a homokosok iránt is.
2021. jan. 19. 08:40
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Hagytad magad... Végül is úgy tetted szét neki a lábad, hogy baromira nem is ismerted. Ez van. A pasi ettől még egy tetű, kihasznált, jogos legalább egy pofánverés. Vagy tökön.
2021. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hagytam magan? 2 hónap után feküdtem le vele, és fel sem merült bennem hogy homokos vagy biszex vagy akármi, mert addig nem úgy viselkedett! Nehogymar még engem hibáztass!
2021. jan. 19. 08:42
 7/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Idővel (és terápiával, ha nagyon benneragadsz érzelmileg). A pasi nem volt őszinte, a 2 hónap "udvarlás" után engedni nem irreális.

Az ilyen helyzeteket 2-3 terápiás alkalom alatt le tudod zárni.

2021. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mantis religiosa ***** válasza:
Egy igazi gyökér. Ha csak 3-4 havonta kell neki nő, mindenkinek jobb lett volna, ha alkalmi partnert keres. Ez ma már nem olyan nehéz dolog. De ezért 2 hónapig hülyíteni valakit...
2021. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul ugy adta elő, hogy ő szereti a szexet, és kizárolag hetero fantáziákat mondott. Nagyon becsapva és megalázva érzem magam.
2021. jan. 19. 09:26
 10/20 A kérdező kommentje:
Az is megalázó, hogy szex után pár nappal már kb mintha undorodott volna tőlem, és ezt ki is mutatta. Semmi nem erdekelte, az sem hogy hogy vagyok, semmi.
2021. jan. 19. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!