Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit 3 hónapja ismerek. 3 hónap alatt egyszer voltunk együtt szexuálisan. Én 36 vagyok, ő 40. Többször rákérdeztem miért nem akar velem többször találkozni? Mindig volt vmi kifogása: munka, most nincs jó hangulata, sok a gondja stb. Lényeg hogy megtörtént a dolog, nekem nagyon jó volt, és neki is. Aztán kb 2 napra rá megváltozott. Hideg hűvős lett velem, semmilyen kedvességre nem reagált. Kiderült hogy ő valójában biszexuális, de inkább a homoszexualitás felé hajlik, és neki érzelmileg is jobban kell a férfi, mint a nő. Én meg csak pislogtam, fel sem fogtam hogy mi van? Neki nő az kb 3-4 havonta kell, és olyan akivel nem kell beszélgetni, érzelmeket sem kell táplálnia iránta. Nem akart megbántani, azért nem szólt eddig róla, és nem akart nekem fájdalmat okozni. Nem tudom hogy dolgozzam ezt fel?
2021. jan. 19. 08:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád, ne is csinálj belőle problémát. Egyszerűen a hülye debilje játszik az emberekkel. Maga se tudja eldonteni, hogy buxi, bi, vagy mi a franc. Szarja rá a kis buxi fejére, és keress magadnak egy rendes hetero pasit, aki majd kívánni és szeretni fog téged.
2021. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nekem eddig semmi bajom nem volt se a homokosokkal sem a biszexekkel, úgy voltam vele, csinálják legyenek boldogok, csak tartsák tiszteletben hogy én hetero nő vagyok, azaz hagyjanak békén. De azt az undort, azt a lekezelést, amit szex után éreztetett velem, azt a legnehezebb feldolgoznom. Az egész személyiségemtől undorodott, menekült előlem, nem foglalkozott velem. Szerintem ő valójában homokos, de x havonta azért van csak nővel hogy magának bizonyítsa ő nem az. Közben meg hetero nőket tesz tönkre, mert szinte biztos vagyok abban, hogy ezt más hetero nőkkel is megtette már.
2021. jan. 19. 10:06
 13/20 anonymousreview60 ***** válasza:
38%
Amit veled tett, az nem a szexuális orientációjától függ, hanem az emberi jellemétől: gyáva, manipulatív, kihasználó stb. Lapátra, azt kész! Varrjál le egy-két-tíz hetero pasit, vagy menj terápiára, és amennyire lehet, ettől még ne gyűlöld a homoszexuálisokat, mert nagyon nem mind ilyen.
2021. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm őket, csak tartok tőlük ezek után, meg a biszexektől is. Tudta hogy a ffakhoz jobban vonzódik, vagy csak hozzájuk, de ezt nem közölte velem. Én nem az a fajta vagyok aki gyorsan akkor x férfival lefeküdjek... sőt, nagyon nem az a fajta vagyok.
2021. jan. 19. 10:40
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne engedned ezt. Gondolom nem rossz szándékból tette. Csak egy ideig épp izgatta ez aztán meg nem.


Bizonyos értelemben még jót is tehet nekwd, hogy tudod az okokat. Ha nem mondd semmit csak eltűnik lehet rosszabb lenne, mert akkkor azon agyalnál hogy veled van valami baj.

2021. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lúzer én? Mert? Tudod te mit beszélsz, vagy csak idetálaltad a reggelid?
2021. jan. 19. 11:02
 17/20 A kérdező kommentje:
Pont hogy de igen, próbált eltünni, hanyagolt, és rákérdeztem mi az oka? Egyébként mindenféle magyarázat nélkül lelépett volna.
2021. jan. 19. 11:04
 18/20 anonim ***** válasza:

#18 akkor valószínűleg nem egyszerű ez neki sem. ezt vállalni. lehet azért nem is beszélt ezekről az elején sem. de azért az biztos, hogy kikamuzhatta volna magát valahogy a helyzetből, vagy csak nem válaszol.


amúgy nem lehet, hogy neked érzelmileg is fontos volt ő? És ezért csap meg ez ennyire erősen?


szerintem tényleg az lenne a szerencsés, ha azt éreznéd, hogy semmi baj nincs veled és ebben ennyi volt és nem csináltál semmit rosszul azzal sem, hogy belementél.

2021. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
hagyd a fenébe vigasztalódj velem nekem jó a készségem
2021. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha nem derült volna ki róla, hogy átvert a férfi, szerintem akkor sem lenne okés a helyzet a részéről, de így meg pláne nem az.

Az átveréstől kezdődő részt leszámítva én is voltam ilyen férfival, és ez tiszta manipulációnak hangzik. A pszichológus tényleg sokat segíthet, habár én nem mentem szakemberhez ezzel. 2 éve zártam le a dolgot és összességében sok hátrányom származott belőle, hogy nem ültem le egy pszichológussal beszélni erről, dehát saját kárán tanul az ember.

Örülök, hogy most lehetőségem nyílt más számára hasznot fordítani a káromból. Ajánlom én is a szakemberi segítséget:)

2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!