Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban milyen arányban kezdeményezitek a találkozókat?

Figyelt kérdés
Nálunk szinte mindig én kezdeményezek, általában az akció után 1-2 nappal már keresem a partneremet újabb ,,időpontért". Mindig nyitott és jön egyből, amint tud, viszont nekem egy kicsit fura, hogy ő magától nem hozza fel. Én vagyok a nő, most ment el tőlem. Szerintetek most várjak több napot, hogy most ő lépjen? Csak amiatt zavar, mert így kicsit úgy érzem, mintha kényszerből jönne csak, pedig amúgy nagyon jók az együttlétek.

2021. jan. 20. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok, általában beszélgettünk neten és közösen egyeztettünk, a partner kérdezte tőlem mikor találkozunk, vagy én kérdeztem tőle mikor érne rá
2021. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki hogy te meg se várod hogy kezdeményezzen.
2021. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberi dolog, hozzászokattad ahhoz hogy te kezdeményezel és most már mindig ő várja. Ha akarod mondd ezt neki vagy simán csak ne keresd pár napig és várd hogy ő keressen. Lehet neki egy fokkal kevesebb igénye van a szexre és ő pár nappal később keresne csak magától, mint ahogy te keresed őt emiatt.
2021. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl a dolgot. Egyszeruen a jot mindig konnyu megszokni. Szerintem csak épp hogy élvezi a kényelmet, hogy kifogott egy ilyen not mint te. Ha gondolod várj egy kicsivel tobbet, hogy fog a jelentkezni. Ezzel még nem vesztesz semmit.
2021. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem arról van szó ugye, hogy csak nem akar megbántani azzal, hogy visszautasít?
2021. jan. 20. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem akar veled dugni, akkor nem is fog. Ez a megbántás itt most nem játszik.
2021. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Ha szexkapcsolatban vagytok, akkor hidd el nem foglalkoztok olyan mélyen egymás érzéseivel. Tart ameddig tart, addig pedig érezzétek jól magatokat. Biztos nem ez jár a fejében, hogy nem akar téged megbántani és ezért szexel veled. Ez elég fura lenne.
2021. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben vagyok, néha már úgy érzem kicsit sok is lehetek, de amikor már a másik felet zavarni fogja, szólni fog!
2021. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!