Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van egy férfinek bűntuda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy férfinek bűntudata szex után?

Figyelt kérdés
Minden szex után azt látom rajta, hogy kb "mit tettem" meg elkomorodott, pedig élvezi a szexet nagyon. Ja és szex után 2-3 napig magába zárkózik. Ez mitől lehet?
2021. jan. 21. 13:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg biszex?
2021. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11-es na erre nem gondoltam! Akkor azért van bűntudata mert miert velem, azaz miért nővel van, miért nem férfival? Vagy nem értem.
2021. jan. 21. 15:58
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfire is vágyik néha, de ez csak tipp, ismerek pár biszex férfit.
2021. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Húha. De akkor ha velem csak nagyon ritkán akarna szexelni, pl 2 havonta (ez komoly) akkor a ferfiakhoz jobban vonzódik?
2021. jan. 21. 16:05
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezért érez undort irántam meg a velem való szex iránt és ezért hárít hetekig mindenféle szexuális közeledést?
2021. jan. 21. 16:10
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért felesleges szerintem ezt beképzelni anélkül hogy tudnád, hogy mi áll a hátterében. Simán lehet, hogy a szexualitást valahol nem tudja elfogadni, bűnnek tartja, vagy küzd ellene valamilyen oknál fogja, elítéli stb.
2021. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pedig ba..us lehet nem butaság a biszex dolog, mert bizony mondta hogy egyszer már volt férfivel. De hogy azóta sem vágyik rá. Ezek szerint de farokra mégis jobban vágyhat. Mert olyan bűntudatot láttam rajta szex után meg undort irántam de a személyiségem iránt is hetekig hogy ajaj.
2021. jan. 21. 16:34
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sajnos ilyenhez szerencsém,- aki valszeg bi, vagy több is annál, de azt elnyomja és párkapcsolatunk volt. Ez esetben nem bűntudata volt, hanem inkább ritkán akart szexet, mint egy asszexuális, akinek sok igénye nincs rá.
2021. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-as írok privátot.
2021. jan. 21. 17:07
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy cikket arról, hogy orgazmus után sok férfira rátör ez az undor, kifejezetten azokra, akik nem szeretik az adott nőt. Mert ha szeretik, akkor a termelődő oxitocin ellensúlyozza ezt az érzést. De a cikk nem említett ilyen hosszas undort, nekem úgy jött le, hogy max. közvetlen orgazmus után 1-2 óráig, esetleg napig érzik. Azt írták, hogy ha egy férfi szex közben azt mondja, szeret, azt nem szabad komolyan venni, de ha orgazmus után mondja ezt, akkor az nagyon is őszinte lehet, mert olyankor a hormonok ellene dolgoznak.

Na mindegy, én ezeket csak olvastam, a férfiak majd megerősítik vagy elvetik, ha van annyi önismeretük...

2021. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!