Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 éves nők! Járnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves nők! Járnátok, szexelnétek olyan 28 éves pasival aki még sosem nyalt?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés, hogy még sosem próbáltam.

Nem vagyok szűz, de eddig 2 kapcsolatom volt és mind a kettő barátnőmnél tabu volt az orál, sem engem nem szoptak le soha, sem én nem nyalhattam ki Őket soha...

Csak aktus volt, missziben többnyire.


Emiatt olyan érzésem van mintha szűz lennék és nem tudom, hogy egy következő kapcsolatban ezt hogy magyarázzam ki...

Félek, hogy nagyon bénáznék.


Lányok, nők! Nálatok az ilyesmi kizáró ok? Vagy nem zavarna titeket és szívesen bevezetnétek az orális szex rejtelmeibe egy hozzám hasonló pasit, a legtöbb dolog amúgy klappol?


Előre is köszi!



2021. jan. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem egy pasim volt, aki jóval idősebb volt nálam, és teljesen tapasztalatlan. Ezen élményem alapján, soha többé nem mennék bele ilyenbe. A nyálas nem olyan nagy dolog, ha nem mondod el hogy sosem csináltad, csak csinálod, akkor belemennék. Ha úgy kezdenéd, hogy még soha és ez lesz az első és legyek tanárnéni, akkor menekülnék.
2021. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

#1

mi a különbség?

2021. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2021. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Ki kéne próbálnom ahhoz hogy tudjam.

Van aki tehetséges/tanulékony/motivált, és van aki nem. Ezt ennyiből nem lehet megállapítani, csakis a gyakorlat árulja el.

2021. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Masodik:hagyd, aki EGY tapasztalat alapjan következet mindenkire, attól nem érdemes logikus választ várni bármilyen kérdésre.
2021. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!