Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hatással van a rendszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van a rendszeres sportolás a libidóra?

Figyelt kérdés

Idáig naponta éltünk nemi életet a barátnőmmel és félek, hogy a napi egy órás futás és erőedzés leviszi majd a libidómat és ez konfliktusokhoz fog vezetni. Azért félek ettől, mert itt a gykn sokszor tanácsolják egyedülálló férfiaknak, hogy sportoljanak és akkor kevésbé fognak szenvedni a szex hiányától.


Vannak itt sportolók, akik megosztanák velem a tapasztalatukat?

23f


2021. jan. 23. 18:08
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
84%
mióta edzek keményen kanosabb vagyok mint valaha :D
2021. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Fizikailag jobban bírod, cserébe fáradtabb vagy :D
2021. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
rendszeres edzés mellett még többet akarok dugni L
2021. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan hat erre is
2021. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért jó a sport olyankor, mert levezeti az energiát, feszültséget, ami a szex hiánya miatt gyűlik fel, és általánosságban jobb hangulatot ad. De a libidót nem viszi le egyáltalán.
2021. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
#3 nyilván csajként más a dolog, mert neked csak feküdni kell :D
2021. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

#6

#5 vagyok, ez nem igaz :D rengeteg lehetőség van és én pl élek is velük. Unalmas lenne nekem is, nem csak a páromnak ha feküdnék csak 😆

2021. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
6: képzeld, nem csak fekszem :D
2021. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Jaj lányok, így neten könnyű mondani, de a gyakorlatban azért az szokott lenni, hogy kis lovaglástól már elfáradás van és jaj inkább váltsuk pózt :D


De lehet arra értettétek, hogy nem csak fekszetek, hanem négy kéz láb is vagytok :DD

2021. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9: ha nem tudod kihozni egy lányból, hogy akarjon rajtad sokáig lovagolni, az nem a lány hibája :D

én igenis mozgok eleget a pasin, és ha a pasi dolgozik akkor se csak fekszem, hanem simogatom vagy őt, vagy magam, vagy én is mozgok, hogy élvezetesebben mozogjon bennem

2021. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!