Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel motiváljam magam a...

Mivel motiváljam magam a rendszeres edzésre?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve elkezdtsm komolyabban edzeni. Minden nap alig vártam, hogy átérjek a kondiba és mehet. Az elmúlt 2 hónapban ez teljesen eltünt, amikor átmegyek is unom, nincs kedvem de általában az átmenetelhez sem jutok már el. Mivel motiváljam magam? Egyáltalán nem szeretném abbahagyni de egyszerűen kínzásnak élem meg mostanában az ott töltött időt( csak átvitt értelemben, nem fáj semmim)

2018. ápr. 27. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs célod, és így nyilván nehéz. Legyen először egy rövidtávú, majd egy hosszútávú cél, amiért érdemes "szenvedni".

Fejlődtél mióta elkezdtél edzeni? ha igen, akkor hasonlítsd össze a korábbi fizikumodat a mostanival, és nézd meg mi lett az eredménye a befektetett munkának. esetleg vigyél be új gyakorlatokat az edzésbe, hogy ne legyen unalmas.

2018. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en mindig odakepzelem a nonek a kepet akiert ranjongtam meg rajongok de pofara ejtett rendesen, es akkor merges leszek es NA MAJD EN MEGMUTATOM NEKED HULYE PCSA :D
2018. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem baj,néha kell egy kis pihi is.

Hagyd magad, hogy pihenj lazulj, menj ide-oda stb.. :) és amikor úgy érzed vissza az egész, de a kaja kontroll legyen meg:)

2018. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :D
2018. ápr. 27. 21:57
 5/5 anonim válasza:
Huh nagyon átérzem, ugyanis ugyanez volt velem tavaly. Én futottam és úsztam egyszerre és nagyon szerettem, mindig vártam, hogy kiérjek és végre mozoghassak. Ez körülbelül 2 hónapig tartott. Azután úgymond "meguntam" és abbahagytam egy kis időre. Én nagyon szeretek futni úgyhogy nem tartott sokáig a szünet. Persze az is előfordulhat veled, hogy abbahagyod, megszokod, hogy nem mész edzeni és elszoksz tőle. Szerintem ha úgy gondolod elég, hagyd abba. Ne iktasd ki teljesen a sportot az életedből, esetleg próbálj ki valamilyen sportot, lehet akkor nem unnád annyira. De az életben semmi sem ér annyit, hogy akkor is csináld, ha nem tesz már boldoggá.
2018. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!