Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű lányok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lányok, mennyire zavaró, ha egy pasinak ez tetszik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 19:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ne is! :)
2021. jan. 23. 20:14
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
90B-s a mellem, a barátomnak a kis mellek tetszenek és örülök, hogy nem kell emiatt idegesnek lennem, hogy esetleg nem jön be neki.
2021. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok kis mellű, de baszki... ha kicsi lenne, és találnék egy pasit, akinek tetszik a kicsi mell, akkor ennek nyilván marhára örülnék, nem? Vagy nem értem a kérdést...
2021. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Én imádom ha valakinek a kicsi tetszik, viszont az exem azt mondta hogy nincs mellem, azóta nem hiszem el ha bókolnak.

Lehet hogy az exeiddel is történt ilyesmi.

A tettekben mutasd szerintem ne a szakaban: bézd, maszírozd, szívogasd de ha bókolsz se fapofával meredj magad elé (mert szex közben hihetőbb hogy bejön).

2021. jan. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, hidd el, a férfiak jelentős hányadának (én is ide tartotom) nagyon izgató, és szexy a kis cici. Ne legyen amiatt rossz érzésed, ha ki is mondják. Kezeld úgy, h isteni ajándékot viselsz nagy lógósabb cici helyett.😀😀😀
2023. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
#7-es Nemcsak udvariasságból mondják, például nekem is kimomdottan tetszik a kis mell is :) Általában a kisebb mellű lányoknak szexi testük szokott lenni, és jó kis szűk puncijuk amit imádok :P :)
2023. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Én értem a kérdést. Egy férfi ha olyat mond, szexközben egy lánynak hogy imádom ezeket a kis cicciket, az lehet rosszúl esne a lánynak, hiába bejön a pasinak. Emiatt lett megkérdezve. Én is körüljárom óvatosan a hölgyet ha ilyet szeretnék mondani neki, nehogy megbántsam vele, mert pl. szégyelli, hogy kicsik vannak neki stb.
2023. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Én megértem azokat a lányokat is, akik ezért nincsenek oda. Ahhoz vannak szokva, hogy a pasik következetesség nélkül elkezdenek nekik nyalni és mindenhol ezt látom, nekem is írnak néha, amilyen észlények. Ha lány lennék, biztos elegem lenne abból hogy valaki össze-vissza bókol és tudom, hogy nem hiteles csak be akar vágódni.
2023. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,sőt!
2023. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%

A kis cicik a leszebbek, ezt nyugodtan elhiheti mindenki.

A dícséretnek pedig örülni kell, mert többnyire őszinte.

2023. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!