Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Becsülitek az olyanokat, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülitek az olyanokat, mint én, akik őszintén elmondják, hogy azért maradtak szüzek még 23 évesen is, mert túl sok a taszító férfi? 23/N

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő egy álszent egy k*rva, azt mondják nem nagyok az elvárások, pedig de.

Rohadt nehéz társat találni úgy, hogy az értelmes férfiaknak bizonytalansága van abban, hogy kezdeményezzen-e, gyakran érzik úgy, hogy teljesen felesleges, így nem is teszik meg. Egy idióta meg tök gátlástalan, nem méri fel a helyzetet és a legszebb nőknek is írkál. Az a baj ezekből túlkínálat van (lásd Badoo). Annyira lehangoló ez az egész.

És itt is ugyanaz a probléma, mint fordítva, hogy az a néhány pasi, aki jó, arra van mindig egy tucat jelentkező, aki nem jó, az nem kell senkinek.



2021. jan. 26. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
#8: tehát akkor nem válogatós vagy, hanem csak nem kellesz senkinek és ezért vagy frusztrált?
2021. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Ügyes vagy.


Tarts ki. Én nem tartottam meg, és olyan nővel feküdtem le először, aki nem épp egy erkölcsös angyal volt, nem volt jó. Megbántam.

2021. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki is fogunk tüntetni szobrot állítunk a tiszteletedre, te vagy az erkölcs utolsó mentsvára, Teréz anya egy mocskos szajha melletted.
2021. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsülöm, de nem is nézem le - a te döntésed, a te dolgod, nem tartozol vele senkinek elszámolással. A te ízlésed, döntésed hogy hova lövöd be a "szintet". Megjegyzem, ha a neked szimpatikus de kezdeményezni félénk pasitól akarsz valamit akkor dobj felé pozitív visszajelzéseket, mosoly, tekintet - jelezd neki hogy próbálkozzon, mert szabad a pálya.

Jah, hogy a net tele van hülyékkel? Üdvözlet a XXI. században :)

2021. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%

"Rohadt nehéz társat találni úgy, hogy az értelmes férfiaknak bizonytalansága van abban, hogy kezdeményezzen-e, gyakran érzik úgy, hogy teljesen felesleges, így nem is teszik meg."


Zavar? Igen? Akkor miért nem te lépsz?

Ilyenkor hol a női egyenjogúság?

2021. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

En nem becsulom, de nem is vetem meg, nem nezem le.

Altalaban ott gondok vannak es a lany szimplan csak valogatos.

Regen mikor szingli voltam akkor en is badooztam es 20bol jo ha 1 lany visszairt pedig normalisnak tartom magam, nem vagyok fogyatekos es nem is a szexre hajtottam.


A tarskerses nehez dolog mert a noknel nagyok az elvarasok. Ha valaki nem izmos, nincs jo stilusa akkor kuka.

Aki vagany, rosszfiu annak visszairnak.

2021. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején úgy oldottam meg a problémádat, hogy a "bizonytalan értelmes" férfinél aki nem mert kezdeményezni, ott kezdeményeztem én! Nagyon nagy szerelem lett belőle ❤️
2021. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Szerintem embere válogatja, hogy kinél nagyok és kinél nem nagyok az elvárások. Ahogyan az is különbözik, hogy kinek mi a "jó".


Azzal egyetértek, hogy nagyon sok gyökér ír lányokra, már-már nyálcsorgatva, kétségbeesetten. Ezeket ha lány lennék én is szó nélkül tiltanám. Ha valaki értelmes, az meglátszik a fogalmazásán, az első üzenetén teszem azt.

De egyébként értelmes férfi/fiú is írhat "legszebb lányokra", hiszen ha neki az tetszik, miért ne. Max megírja, hogy bocs de nem, de legalább megpróbálta. Nem tudhatjuk, hogy a másiknak milyen az ízlése, a külső ezt nem árulja el. :)


Nos, én nem írkálok mindenkire. Sőt, örülni fogok ha egy valakit találok akire ráírok ilyen céllal, mert nekem sem mindegy a dolog (ritka, aki tetszik). Ha ez és a belső jelentené a "jót", akkor megcáfolom, nem jönnek tucatszám a lányok. :D


Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, a helyedben, ha annyira szeretnéd ezt az egészet, kezdeményeztem volna én olyan fiúknál, akik neked tetszenek.

2021. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességed a te dolgod, te döntésed. Hogy emiatt becsülni kellene? Annak mindenképp akit majd ezzel, vagyis ennek az elvételével megajándékozol.Egy beszélgetésből nem lehet teljesen leszűrni a másik jellemét, hiszen az többnyire szemfényvesztés. A legjobb formánkat szeretnénk hozni, és ezért van hogy félresiklik a kommunikáció. Szóval ezért van hogy valaki tapló, mert azt gondolja ez kell a nőnek. A lényeg: talán túl hamar ítélsz meg valakit, vagy akaratlanul is valaki máshoz méred, vagy csak könnyebb nemet mondanod valakire, mert félsz az esetleges kudarctól.
2021. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
azért kéne becsülni mert nem kell senkinek? :D
2021. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!