Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Becsülitek az olyanokat, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülitek az olyanokat, mint én, akik őszintén elmondják, hogy azért maradtak szüzek még 23 évesen is, mert túl sok a taszító férfi? 23/N

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő egy álszent egy k*rva, azt mondják nem nagyok az elvárások, pedig de.

Rohadt nehéz társat találni úgy, hogy az értelmes férfiaknak bizonytalansága van abban, hogy kezdeményezzen-e, gyakran érzik úgy, hogy teljesen felesleges, így nem is teszik meg. Egy idióta meg tök gátlástalan, nem méri fel a helyzetet és a legszebb nőknek is írkál. Az a baj ezekből túlkínálat van (lásd Badoo). Annyira lehangoló ez az egész.

És itt is ugyanaz a probléma, mint fordítva, hogy az a néhány pasi, aki jó, arra van mindig egy tucat jelentkező, aki nem jó, az nem kell senkinek.



2021. jan. 26. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó vesta szűz lehettél volna ... kár, hogy kihalt a szakma.
2021. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A te életedről TE döntesz! Nem a statisztika, nem a filozófálás, nem az okoskodás, nem is az elméletek felállítása vagy a kifogások keresése.


Nincs olyan, hogy átlagember, nem létezik általános jelenség!

Régi mondás, Aki keres, az talál! Aki otthon ül és várja a sült galambot hoppon marad!

Lehet ezek mögé mindenféle kreált elméleteket állítani, de a valóságos élet odakint van, nem a négy fal között.

Ismerkedni pedig nem a neten kell! Nyomkodják a klaviatúrát, a telefon, tablet kijelzőjét a mai emberek és úgy képzelik, majd mindenféle app, program, weblap megtalálja számukra a nagy őt. 😁🤣 Ki kell ábrándítsak mindenkit, aki ebben hisz, ezek a szolgáltatásnak beállított szoftverek a cégek profitjára koncentrálnak nem az ügyfelekre, emberekre!

Aki valóban társat keres az járjon nyitott szemmel, füllel és szívvel a mindennapokban! El sem hinnétek, mennyivel nagyobb esélyetek van megismerni egy megfelelő partnerjelöltet vásárlás közben, munkahelyen, iskolába, edzésen, vagy szinte bármilyen élethelyzetben, mint a neten.


Kedves kérdező! Ha úgy gondolod, a neked megfelelő értelmes férfiak nem mernek kezdeményezni, akkor ott a lehetőség, kezdeményezz akkor TE! Miért is nem mersz? Talán nincs akkora egód, talpraesettséged? Nincs ötleted, miként is kéne nőként (nem lányként, csajként), NŐKÉNT úgy kezdeményezni, hogy még a férfi is azt higgye ő volt, aki kezdeményezett? Amikorra ezt megtanulod, nőnek tekintheted magad, addig pedig lány, csaj, csajszi vagy csupán.

Azt sem szabad elfelejteni, ismerkedni, udvarolni, randizni is meg kell tanulni! (mint minden mást is, beleértve a szexet is) Minél gyakorlottabb valaki, annál jobb is lehet, ha nem felületesen műveli, hanem folyamatosan tanul a sikereiből, kudarcaiból. (a buta, felületes soha nem fejlődik, ő lesz a ribi, a tahó) Ne értse senki félre, nem azt mondom, cserélgetni kell a partnereket, a szexet tartós viszonyokban is lehet gyakorolni, akkor is lehet fejlődni. Ha pedig mégis volt még néhány partner, hát ilyen az élet.

Még annyit, a párkeresés, ismerkedés velejárója, hogy nem mindenki az elsőben találja meg a nagy őt. (Munkahelyet sem csak egyet próbál ki a legtöbb ember, ahogy autót, tévét, mobilt sem.)


49 éves férfi vagyok, nagyjából 35 partnerrel a hátam mögött. (ki tudja mennyi van még előttem) Két házasság, négy gyerek, több tartós kapcsolat, néhány rövid, 1-2 egy éjszakás kaland. De soha semmit nem bántam meg! A csalódásokból is épül az ember, ha önmagával elégedett. A saját életem főszereplője jómagam vagyok, de mivel én vagyok a rendező, a producer is, így úgy alakul, ahogy én szeretném!


Utolsó tanácsom fiatalok: Ne agyaljátok túl az életet! Éljétek!

2021. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy idióta meg tök gátlástalan, nem méri fel a helyzetet és a legszebb nőknek is írkál.

Miert szép nőknek nem lehet irni?

Te talán szép lennél? És zavar ha ír egy nem szép pali?

Csöppet sem vagy állszent

2021. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A szentimentális hülyeségek helyett kicsit élni kellene és nem gondolkodni. A szüzességét sokan túlbecsülik. Nincs jelentősége. Attól még lehetsz kibírhatalan ember. És mivel nincs gyakorlatod a szexben, ez sok pasinál biztos nem jelent túl jó pontot. Elvégre a szexet mindenki szereti élvezni.
2021. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

22-es válaszoló annyira jól megmondta a tutit.


Megy itt a hárítás, hogy azért nem dugtak még meg, mert a pasik félénkek, vagy bunkók, és piedesztára emelem magam, hogy én mennyire értékes vagyok, hogy még 23 évesen is ellenálltam a nagydumájú bunkóknak, és nem mocskolt be senki se.


Kislány, majd ha elveszíted a szüzességedet akkor meglátod, hogy rohadtul nem nagy szám, semmi nem fog változni tőle. Fiatalon én is idealizáltam az első alkalmat, aztán amikor megtörtént, az első dolog ami eszembe jutott, hogy "ezen izgultam annyit?" Azóta volt egyéjszakás kalandom, szerelmi kapcsolatom is, és még mindig csak 27 éves vagyok, előttem az élet. Ha jön egy lehetőség, és érzed a kémiát, nyitni kell, mert később kizárólag egy dolgot bánhatsz meg: hogy kihagytad a lehetőséget.


Sok kislány ilyenkor az egóját védi, hogy a férfiak hibája, hogy ő még nem szexelt, hagyjuk már. Azért nem szexeltél, mert féltél/félsz belevágni. Majd túllendülsz ezen, és meglátod milyen jó dolog, addig meg masztizgass csak, meg írkáld ki magadból a frusztrációdat a GYIKre. (Lecke azért legyen kész) Puszi

2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!