Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek pánszexuális ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek pánszexuális ha csak az egyik nem érdekel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. És én azt mondanám magamról hogy pánszexuális vagyok, mert nemérdekel a fiúk külseje, ha tetszik a belseje akkor tetszeni fog a külsője is. De tényleg, ezt már megtapasztaltam párszor. Nem is tudom úgy eldönteni hogy tetszik e egy fiú (mármint külsőre) míg meg nem ismertem. Nem tudom hogy mennyire értelmes amit írok,. Remélem értitek, de ha nem akkor kérdezzetek. Na és az van, hogy a lányok egyáltalán nem tetszenek. Soha nem is tetszettek. Szóval így nem lehetek pánszexuális ugye? Hiszen a pánszexuális az olyan mint a biszexuális csak a különbség az, hogy a pánszexuálisnak csak a belső számít. Hát nekem csak a belső számít ahogy észrevettem de csak a fiú érdekelnek. Ilyenkor mi van?

2021. jan. 27. 00:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#8, szerintem is túl van bonyolítva az, hogy beleszerettem XY-ba, mert vonzódom hozzá és számomra tökéletes úgy, ahogy van.

Totál sértő és degradáló volt, amit a tinicsajos szösszenetben írtál.

Nem tudom, hogy akik úgy viselkednek, mégis hogy mixelődnek a fejedben azzal a jelenséggel, amiről szó van (hogy kvázi tökmindegy hogy néz ki valaki, ha megismerjük és "olyan", akkor vonzó lesz számunkra, még ha mások szerint egy ogre is az illető, de nekünk helyes pasi).

Tényleg frusztrált voltam, mert kár volt a hülyep.icsa viselkedést összemosni a régimódi ismerkedős, rácsodálkozós, beleszeretős attitűddel, mellé még egy kis cinizmussal is leönteni. Ettől még nekem nem kellett volna felvenni a kesztyűt, ez jogos...

2021. jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Engem sosem érdekelt semmi. Dugjon meg oszt kész 😁
2021. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Do not label yourself gurl! You can be whatever you want to be!
2021. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

#11: Szimplán arról van szó, hogy az utóbbi pár évben menő lett mindenféle szót az embereknek magukra vagy másokra aggatni, teljesen feleslegesen. Egy időben még a legbulisabb arcok is simán azt tolták, hogy ők mekkora intrók, ha meg valaki egy gyökérrel jött össze, akkor az egyből nárci lett. Közben, ezek a szavak teljesen mást jelentenek.

Na, ilyen lett most ez a pánszexuális dolog is. Biztos, hogy van, akire igaz, de a többségre nem. Azért írtam azokról a tinicsajokról, mert tőlük hallom a legtöbbször.

2021. jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#5: Nem tudom miért kell így letámadni én nem divatból mondom és még senki nem "vágott gerincre" 5 perc alatt és nem is fog. Ha te ilyen lányokkal találkoztál akkor sajnálom. Én csak össze vagyok zavarodva és szeretném megérteni ezt az egészet kicsit jobban, és sajnálom ha ez téged zavar. Azért írtam ki kérdést, hogy hátha más tud erről többet mondani nekem, vagy van aki hasonlóképp van ezzel. Ennyi.


A többieknek köszönöm a választ. Akkor lehet, hogy demiszexuális vagyok? Az azt jelenti hogy csak akkor tud szexuális kapcsolatot létesíteni valakivel ha vannak iránta érzései a személy iránt, nem?

2021. jan. 27. 02:25
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretem az igeneket.
2021. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kb normális. Mármint gondolom, nem úgy van nálad se, hogy nem mondod azt hogy XY pasi jól néz ki, vagy nem, de a külső mellett elég sokat számít az amit meg tud osztani.

Én pl magamat úgy tudnám jellemezni, hogy van egy zsánerem kinézetre, viszont attól bőven el tudok térni és egyes dolgok mint a hang, a viselkedés, az apró gesztusok eléggé tudnak befolyásolni ilyen tekintetben. Persze vannak külső jellemvonások amik úgymond taszítanak (pl az elhízás), de nagyon sok külsőhöz nem köthető tényező az ami befolyásol.

Azt hozzáteszem, hogy én nem lány vagyok szóval lehet ez is befolyásolja a kettőnk közti különbséget, de kb tudom mire gondolsz.

2021. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
ui.: "Normális" nekem az kb mert hasonlóan gondolkodom. Másnak lehet nem az.
2021. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem pánszexuális vagy, hanem demiszexuális.
2021. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!