Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé? (én leszbikus ő pánszexuális)

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátnőm. Én leszbikus vagyok ő pedig pánszexuális lány. Már több mint 1 éve tetszik nekem, nagyon szeretem a tulajdonságait a stílusát és kb. Mindenét :D. Suliban mindig együtt lógunk és hülyéskedünk de már néha azt érzem hogy vágyok rá hogy megérintsem pl. megöleljem, puszit adjak neki stb.Hogy valljam be neki hogy tetszik nekem? Nem szeretném tönkre tenni a barátságunkat se de viszont nagyon tanácstalan vagyok...(csak normális válaszokat szeretnék) A válaszokat előre is köszönöm! :)
2020. dec. 12. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ulj le vele egy csendes helyen es szerintem semmi nagy dolog nem kell csak h legyel oszinte es hidd el semmi rossz nemfog tortenni
2020. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Neki van más a láthatáron?
2020. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
A pszichiátrián jöttetek össze? Akkor állj elé és mondd el. Összeilletek.
2020. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21:11-es


Ha jól emlékszem oda írtam hogy normális válaszokat szeretnék. Attól hogy valakinek más a szexuálitása miért is kell ilyeneket írni? Nem tehetek róla hogy a saját nememhez vonzódom sőt senki más se aki ugyanebben a cipőben jár,emiatt miért is kellene pszichiátriára járnom? Egyébként osztálytársak vagyunk... Áh inkább hagyjuk NEM is idegesítem fel magam ilyen embereken :D

2020. dec. 12. 21:56
 5/9 A kérdező kommentje:

18:45


Nincs :D

2020. dec. 12. 22:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat 18:55 😅


18:53 szerintem ez lesz...Aztán meglátjuk mit szeretne a sors 😄

2020. dec. 12. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is az 1-t javaslom.


2.


Sok sikert!

2020. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerult? :3
2020. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

meg megfektetted?

Sétáljatok vagy valami és beszélgesse vele. Ha elég közelállsz hozzá akkor talán tudod,hogy van e a valaki a láthatáron. Ha nincs akkor lehet puhatolozni,hogy miként áll hozzád. Némi folyékony bátorság is kellhet...hátha neki is ez a baja.

2021. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!