Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek pánszexuális ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek pánszexuális ha csak az egyik nem érdekel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. És én azt mondanám magamról hogy pánszexuális vagyok, mert nemérdekel a fiúk külseje, ha tetszik a belseje akkor tetszeni fog a külsője is. De tényleg, ezt már megtapasztaltam párszor. Nem is tudom úgy eldönteni hogy tetszik e egy fiú (mármint külsőre) míg meg nem ismertem. Nem tudom hogy mennyire értelmes amit írok,. Remélem értitek, de ha nem akkor kérdezzetek. Na és az van, hogy a lányok egyáltalán nem tetszenek. Soha nem is tetszettek. Szóval így nem lehetek pánszexuális ugye? Hiszen a pánszexuális az olyan mint a biszexuális csak a különbség az, hogy a pánszexuálisnak csak a belső számít. Hát nekem csak a belső számít ahogy észrevettem de csak a fiú érdekelnek. Ilyenkor mi van?

2021. jan. 27. 00:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy atz.
2021. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
A munkahelyemen van 1 down kóros csajszi aki mindig a legrondabb pasik a szeret bele.
2021. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Deff ***** válasza:
62%
Egyébként én sem értem , hogy miért jó ha besorolod magad egy kategóriába? Ami a kerdésben le van írva az csak azt jelenti hogy kb. normalisam gondolkodsz. Szerintem nem lesz egyszerűbb életed ha találsz magadra egy menő szót, mert beleeshetsz abba a hibába , hogy a kategóriához dofod viszonyítani magad és meg akarsz felelni neki.Éld az életed ahogy szeretnéd.
2021. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy pánszexuális. Hetero vagy
2021. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell kitalálni ilyen új szavakat, mint a pán-heteroszexuális.

Egyszerűen egy heteró vagy, akit jobban érdekel a személyiség, "belső", mint a külső.


Egy homoszexuális sem lesz heteró attól, hogy nem érdekli a belső, csak a külső. A vonzódása nem lesz más, csak az érdeklődési köre, "az általa keresett lényeg" egy esetleges partnerben. A döntő vonás. Neked ez a lélek.

2021. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%

Ki az az idióta aki lepontozza azokat akik szerint nem pánszexuális?!

Az nézzen inkább utánna a fogalomnak.


Te pedig kérdező hetero vagy.

#25 jól el is magyarázta.

2021. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!