Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem esik rosszul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul az "átlagos nő" titulus?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de én nem szeretnék olyan pasival együtt lenni és szexelni, aki átlagos nőnek gondol.

Sok férfi gondolja ezt a párjáról?

Én soha nem így jellemeztem volna azt, akivel együtt vagyok, még ha láttam is rajta, hogy nem egy macsó, akkor is a tulajdonságai a legvonzóbbá tették számomra.

Hogy vagytok ezzel, Kedves Férfiak?



2021. jan. 28. 09:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A 18-as nagyon jól megfogalmazta a lényeget szerintem is, teljesen egyet értek vele. A kommentet azért írom, mert nekem is voltak hasonló tapasztalataim férfiakkal, akik szerint teljesen átlagos nő voltam, velük soha nem lett komolyabb kapcsolatom. (Amúgy én ezt külsőre soha nem éreztem degradálónak, a belsőre keményen meg tudott bántani).


Személyesen úgy gondolom, hogy az elég nagy probléma, ha a férfi nem találja meg a nőben azt a pluszt, ami eszméletlenül felkelti benne az érdeklődését és szubjektíven egy csodának tekinti (vice versa természetesen a nők részéről is), mert vannak nagyon egyedi, imádnivaló gesztusok, szokások, gondolatmenetek, hegek, szemszínek, alkatok,stb. Ha ezeket a párod nem látja meg Benned akkor nem is figyel rád igazán és egy idő után teljesen el fog veszni az érdeklődés, ebből vagy beletörődés vagy szakítás lesz.

2021. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező: minden gondolod, hogy te különleges vagy?
2021. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy egy idegen szemében valaki különleges-e.

Itt az a kérdés, hogy a férfiak miért vannak együtt olyan nőkkel, akit nem tartanak annak.

2021. jan. 29. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!