Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem esik rosszul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul az "átlagos nő" titulus?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de én nem szeretnék olyan pasival együtt lenni és szexelni, aki átlagos nőnek gondol.

Sok férfi gondolja ezt a párjáról?

Én soha nem így jellemeztem volna azt, akivel együtt vagyok, még ha láttam is rajta, hogy nem egy macsó, akkor is a tulajdonságai a legvonzóbbá tették számomra.

Hogy vagytok ezzel, Kedves Férfiak?



2021. jan. 28. 09:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj, hogy nem vagy csaj, csak úgy csinálsz mint ha másik nemű lennél. Mert különben tudnád, hogy egy csaj a párja számára nem átlagos hanem egy megfogalmazhatatlanúl remek személy akiért mindent megtesz a lehetőségeihez képest vagy azon felül. Ne keverjed a humán szexuális segédeszköz fogalmát a párkapcsolattal.
2021. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

Milyen kifejezést használnál inkább az "átlagos" helyett?

Vagy inkább az lenne a megoldás, ha valaki külsejét leírva inkább azt mondanánk "nem kihívó" az öltözködése/ sminkje? Vagy az arc "nem babaarc, de nem is túl karakteres", vagy a testalkata "nem is nádszál vékony, nem is telt"?

2021. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező ne problémázz ezen.

Te bármilyen férfival összejönnél??? Teljesen mindegy, hogyan néz ki? Szerintem rá sem nézné, ugyanúgy mint mi sem olyan nőre, aki nem tetszik.

2021. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azt kell kiemelni egy emberben, hogy milyen nem.

Soha nem azt látom egy számomra vonzó férfiban, hogy nem elég magas, vagy nem elég hosszú a farka, vagy nem elég széles a válla. Azokat a tulajdonságait látom, amik számomra vonzóvá teszik.

2021. jan. 28. 10:10
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a plázapicsák, insta modellek miatt használtam ezt a szót, hogy inkább egy "átlagos nőt" képzelek el magam mellé.

Aki nem szexszimbólum, nem Kim Kardashian, Kyle Jenner hasonmás, nem r*banckodik a közösségi médiában.

A fentiekhez képest átlagos, visszafogott, akit otthon is szívesen bemutatnék a szüleimnek.

Én szerintem ebben a kontextusban az átlagos inkább pozitív töltetű.

2021. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
41%

13-as vagyok. Ott van a végén: vonzóvá teszik.


Magad elárulod válogatsz és elvárod a férfiak ne ezt tegyék??


Senki sem ezek szerint dönti el vonzóe vagy sem? Aki vonzó egy ember szemében az az ő szemében Átlagon felüli.


Engem sem érdekel 155 cm magas vagy-e illetve 175 cm. Mellméreted és fenékméreted sem érdekel. Viszont ha úgy összképben nem jössz be, akkor igen átlagos vagy sőt még az alatti.

2021. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Én most arról beszélek, amikor valaki kijelenti, hogy egy átlagos nővel van együtt.

Az érdekelne, hogy akkor miért van vele, illetve nem érez-e hiányt emiatt, ha tényleg így látja.

Senki nem mondta, hogy ne válogassanak és azt sem, hogy én nem teszem. Pusztán én nem jönnék össze olyan férfival, akiről ezt gondolom, de fordítva már többször olvastam ezt.

2021. jan. 28. 10:29
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem minden eddigi pasi, akiért odavoltam, objektíven átlagos volt. Ezt azért tudom, mert 1. sose egyből tetszettek meg, hanem csak szépen lassan... eleinte még csak helyesnek sem mondtam volna őket EGYÁLTALÁN, de miután jobban megismertem és megkedveltem őket, szépen lassan brutálisan elkezdtem vonzódni hozzájuk, 2. az ÖSSZES barátnőm és ismerősöm azt mondogatta, hogy mennyire nem néznek ki jól, vagy “oké-oké nem olyan csúnya, de azért nem is helyes”...

Tehát objektíven tisztában vagyok vele, hogy átlagos pasik, nekem viszont szebjektíven a világ legvonzóbb emberei, akikről EL SE TUDOM KÉPZELNI, hogy hogy nem szerelmes beléjük minden egyes nő a Földön, és miért nem veti eléjük magát mindenki az utcán - hiába tudom, hogy amíg nem voltak irántuk érzelmeim, nekem se tűntek föl. Ha valaki megjegyezte, hogy hát xy elég csúnya, hangulattól függően vagy felháborodtam, hogy “de hát miért nem látod, mennyire vonzó”, vagy legyintettem, hogy “oké, nem egy macsó, de nekem akkor is ő a legvonzóbb a világon”.

Röviden: objektíven felismerheti az ember, hogy valaki átlagos (és ez NEM egy negatív jelző, magamról is tudom, hogy tök átlagos vagyok), de ha ő maga szubjektíven is átlagosnak tartja a párját, ott szerintem is gondok vannak.

2021. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#18

Na! Köszönöm!

Egyet értek veled.

2021. jan. 28. 10:33
 20/33 A kérdező kommentje:
* ezért a kérdés, amit a végén te is írtál.
2021. jan. 28. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!