Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem esik rosszul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul az "átlagos nő" titulus?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de én nem szeretnék olyan pasival együtt lenni és szexelni, aki átlagos nőnek gondol.

Sok férfi gondolja ezt a párjáról?

Én soha nem így jellemeztem volna azt, akivel együtt vagyok, még ha láttam is rajta, hogy nem egy macsó, akkor is a tulajdonságai a legvonzóbbá tették számomra.

Hogy vagytok ezzel, Kedves Férfiak?



2021. jan. 28. 09:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
17%

Azért vagyunk átlagossal, mert


1. a jobb elutasított, mert megtehette, volt választéka.


2. volt jobb, de lenyúlták mert jó volt.


1+2 = ha átlagos csaj van, az legalább megmarad.

2021. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21

Ez nagyon kiábrándító

2021. jan. 28. 11:31
 23/33 anonim ***** válasza:
31%
Az élet nem mindig fenékig tejfel
2021. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#23

Szerintem ez nem az élet hibája, ez nem fair magától az embertől, aki így látja a párját.

2021. jan. 28. 11:43
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Objektíven nézve az emberek 80%-a átlagos, tehát sanszos, hogy ide tartozol te is. Viszont az is igaz, hogy mindenkiben van valami egyedi, ami megkülönbözteti másoktól. Ezek viszont nagyrészt olyan tulajdonságok, amik elsőre nem észrevehetőek, csak akkor derülnek ki, ha jobban megismerted a másikat. Tehát ha így ismeretlenül meglátnálak az utcán, esetleg látnék rólad egy képet, akkor 80%, hogy azt mondanám, hogy átlagos nő vagy. Ebben semmi sértő nincs, hiszen kiemelheted bármelyik külső vagy belső tulajdonságodat, az rajtad kívül tucatnyi másik nőre is igaz lesz.

Viszont itt jön képbe az ismerkedés. Ha már beszélgetek veled, megismerem a világnézetedet, gondolataidat, terveidet, akkor számomra onnantól már nem egy átlagos nő leszel, hiszen megismertem pár olyan tulajdonságodat, ami miatt egyedi vagy. Ezért van az, hogy a párját, sőt még a barátait, családtagjait sem tartja átlagosnak a legtöbb ember, de közben mégis átlagosak.:)

2021. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Persze, ezt értem. De én még mindig nem ismerkednék olyan férfival, aki, akár elsőre is, átlagos számomra. Furcsa nekem, hogy másnál ez máshogy van.
2021. jan. 28. 12:04
 27/33 anonim ***** válasza:
37%
Akkor keresd a falu bikáját, aki nem átlagos. De te is így járhatsz, hogy a falu bikája végül nem marad hűséges
2021. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Attól, hogy számomra valaki vonzó és nem átlagos, miért vagy benne biztos, hogy hűtlen? Ez az állítás így nem állja meg a helyét.

Egyébként, mivel írtam, hogy nem ismerkedem olyannal, így igen, olyat keresek, aki nekem nem átlagos. Mindig is így volt.

2021. jan. 28. 12:15
 29/33 anonim ***** válasza:
30%
Ezen az alapon mindenki átlagos nem? Ugyanugy emberek és pötty. :D
2021. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
35%
"átlagos nő": alapvetően minden nő átlagos, hisz az alapvető kialakítása ugyanolyan, mint a többi embernek, nőnek. Azonban a gondolkodása, a stílusa, a személyisége az, amitől eltérő lehet pozitív-negatív irányba egyaránt.
2021. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!