Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatra milyen emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatra milyen emberek jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Nincs előttem a kép hogy egy intelligens, magára adó, kulturált és mondjuk minimum átlagos, de inkabb dekoratív nő miért menne ilyenbe bele?

Azt el tudom kepzelni hogy egy csúnyácska elhizott kicsit buta nő bevállal ilyet... de rajtuk kívül?


Férfi oldalrol is ugyanezt gondolom talán annyi kulonbseggel hogy az intelligensebb férfiak is esetenkent bevallaljak ha ugy adodik.


Örülnék ha tapasztalatokról is érkezne hozzaszolas ;)



2021. jan. 28. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Iskolázatlan panel prolik, igénytelen dagadt csúnya senkik.
2021. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért baj az, ha valaki nem vágyik a kapcsolat negatívumaira, de mégis igényli a szexet? Nincs ezzel semmi gond.
2021. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert intimitásra néha olyankor is szükséged lehet, ha komoly kapcsolatra nem állsz készen valamilyen élethelyzet, trauma, egyéb ok miatt. Például. (az intimitás pedig nem azonos a szexszel, az csak egy része.)
2021. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki, aki nem akar szolga lenni.
2021. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem kinézet függő. Szerintem mindenki járt már abban a cipőben, hogy nem vágyik párkapcsolatra, de magányos sem akar lenni. Így tökéletes megoldás egy laza szexen alapuló kapcsolat.

Nekem is volt már több is. De ettől még nem vagyok egy bánya rém. 😅

2021. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárki kerülhet olyan szituba, hogy így a legjobb neki
2021. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen emberek! Függetlenül a nemüktől és a foglalkozásuktól! Lehet atomtudós vagy utcaseprő. A függetlenségük megtartása mellett a szexuális vágyaikat kölcsönösen kielégítik, különben meg mindegyik éli a maga életét! Ilyen egyszerű!
2021. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat.

Ertem amit irtok es tisztaban vagyok azzal hogy mindenkinek vannak igenyei amiket ki kell elni.

Biztos hogy en vagyok a fura gondolkodású de egyszeruen nincs elottem az, hogy mondjuk meghirdessem magam egy oldalon hogy xy vagyok varom az xy adottsagu not/ferfit szexkapcsolatra. Aztan xy jelentkezik hogy gipsz jakab vagyok. Talalkozunk megiszunk egy kavet es dugunk. Aztan kalap kabát.

Ez annyira szemelytelen, annyira rideg hogy szinte mar nonszensz.


Tehat en erre gondolok nem a baratsag extrakkal cimu tortenetre.

2021. jan. 28. 17:48
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne kedves Kérdező, hogy szerinted mi van amögött a fejedben ami miatt azt írod, hogy nők közül inkább a " csúnyácska elhizott kicsit buta ", míg férfiaknál "intelligensebb férfiak is esetenkent bevállalják".

És hogy szerinted ez mennyire ciki a 21. században.

2021. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Talan azt mondom igaz ram nokent amit irsz, es jol latod, en soha nem vetemednek pld. erre. Pont amiatt, amit te is irsz.
2021. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!