Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatra milyen emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatra milyen emberek jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Nincs előttem a kép hogy egy intelligens, magára adó, kulturált és mondjuk minimum átlagos, de inkabb dekoratív nő miért menne ilyenbe bele?

Azt el tudom kepzelni hogy egy csúnyácska elhizott kicsit buta nő bevállal ilyet... de rajtuk kívül?


Férfi oldalrol is ugyanezt gondolom talán annyi kulonbseggel hogy az intelligensebb férfiak is esetenkent bevallaljak ha ugy adodik.


Örülnék ha tapasztalatokról is érkezne hozzaszolas ;)



2021. jan. 28. 17:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9es

Emögött az van hogy a ket nem kozott alapveto kulonbsegek vannak.

Tapasztalataim alapjan es szigoruan csakis tapasztalataim alapjan a nők tulnyomo tobbsege jobban igenyli az elo es utójatekot is mint a ferfiak. Namarmost ha a konkret szituaciora gondolunk az csak szex es mas semmi... erzelmek nelkul. Elhiszem hogy van boven olyan no akinek nem fontosak az erzelmek annyira a szexhez mint masoknak... de azert na...

A ferfiak sokkal inkabb el tudnak vonatkoztatni az erzelmi resztol es a szexre koncentralni kizarolag.


A kicsit butacska kicsit csunyacska példát azert hoztam mert az ilyen adottsagu holgyek nyilvanvaloan nehezebben ismerkednek es talan konnyebben mennek ilyenbe bele... hisz az osztoneik nekik is megvannak.

A ferfiak maskent allnak hozza ehhez bar teszem hozza en például rengeteg ok miatt nem mennek bele ilyenbe plane nem egy netes hirdetes alapjan....

10es köszönöm a megerősítését a gobdolatmenetemnek :)

2021. jan. 28. 18:04
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Értem. Nincs több kérdésem.
2021. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
Akik foglaltak.
2021. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hol lehet jelentkezni? 🤷‍♂️
2021. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
#13 ... vagy akik nem akarnak foglaltak lenni :)
2021. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

kerdezo te vagy burokban elsz vagy nagyon buta vagy. ennyi erovel parkapcsolatban meg csak az okos, szep emberek vannak vagy mi?


eloszoris, a szexkapcsolat nem ugy alakul ki, hogy xy meghirdeti, hogy szexre keres valakit, aztan mint egy allasinterjun, fogadja a jelolteket, szexelnek es mindenki megy az utjara. egyszeruen ket ember megismerkedik, normalisan, mint barmilyen mas ismerkedesnel. ha kolcsonosen vonzodnak egymashoz, elobb utobb ugyis lesz szex, neha egyertelmu, hogy csak ennyit akarnak a masiktol, neha megbeszelik es tisztazzak, hogy csak szex.


ezen kivul maga a szex sem ugy nez ki, hogy megerkezik a ferfi, lehuzza a sliccet, beteszi, elelvez es megy a dolgara. ugy kell elkepgelni, mint egy ‘normalis’ szexet, elo-, utojatekkal, csokkal olelessel stb., aki nem igy csinalja az egy igenytelen gyoker.


valakinek kulonbozo okokbol nem fer bele a parkapcsolat az eletebe vagy csak nem talal megfelelo szemelyt, attol meg a szexre vagyik. nem ertem, mi koze ennek az intelligenciahoz vagy kinezethez. en jol nezek ki es intelligens vagyok, megis vannak/voltak szexkapcsolataim ferfiakkal, akik szinten jol neznek ki es intelligensek. krva jo volt a szex, de egyikunk se akart kapcsolatot, mert amugy nem passzoltunk, nem voltunk szerelmesek egymasba.


2021-ben el kene ezt mar felejteni, hogy ez milyen alja, bunos dolog, mert ez csak a korlatolt gondolkodast bizonyitja, semmi mast.

2021. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Például az olyanok, mint én... 36 éves elvált Apuka vagyok. A csajok, nők visszajelzése alapján jóképű, értelmes pasi vagyok, akivel lehet beszélgetni is. Viszont érzelmileg sérültem, komoly kapcsolatot nem vállalok be. Gyógyulnom kell. De borzasztóan hiányzik az intimitás, h odabújhassak egy csajhoz,nőhöz ... mert a szombat délutánonjaim üresek,

és szomorúak. Hiányzik a szex. Viszont csak olyannal, akinek jelenleg pont ennyire és nem többre van szüksége. Ezt mindenképpen előre tisztáznám, mert nem akarok hiú reményeket kelteni. Nem tisztességes és becsülöm a másikat ennyire, hogy ezt tudja rólam. Hát eddig nem sok sikerem volt, és emiatt frusztrált és feszült vagyok. Szűkebb környezetemben próbálkozom egyenlőre, és hát nem szívesen utazom 30-40 kilométernél többet. És igen, egy másik kérdést én írtam ki, ha emiatt valaki leolt, h uncsi a nyavalygásom, vállalom... és nem partnerkeresési céllal írtam, csak - remélhetőleg - értelmes hozzászólást akartam írni.Ennyi.

2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 ugyanez a női oldalról. Emiatt csúnyácska, elhízott és butuska is vagyok bizonyos személyek fejében.
2021. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú barátom te tele vagy téves előítéletekkel. A külső megjelenésnek SEMMI köze a szexuális preferenciához, értékrendhez! Képzeld el a szerinted csúnya nők többsége is vágyik a meghittségre, komoly kapcsolatra, szerelemre és a többsége nem csak 1 db lyuk akar lenni. S bizony nagyon csinos nők is vannak "nagyfogyasztók". Spekulálgatás helyett menj le egy swingerbe és ott látsz csinos meg nem csinos nőket egyaránt akkora gangbanget csapni hogy ihaj.


NE a külsőségek alapján ítéld meg az embereket!!!

2021. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az olyanok mint én
2021. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!