Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a barátom, hogy nagyon erős illata és íze van a puncimnak.Ezért nem nyal ki.Rendszeresen és megfelelően tisztálkodom.Igaz lehet ez vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Ő elvárja, hogy mindig szopjam de nyalni nem akar.Van olyan érzésem,hogy egész egyszerűen csak nem akar engem olyan örömökben részesíteni.

Mit tegyek,hogy ezt kiderítsem?


2021. febr. 1. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

van egy módszer amivel kiderítheted hogy igaza van e.

először is izgasd fel magad és utána kezd el ujjazni magad. miután elélveztél nyald le az ujjaid.

így egyszerűen ki tudod deríteni

2021. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Lehet csak neki nem tetszik, pedig amúgy finom és illatos.

Mások mondták már ezt?

2021. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es.Még soha senki nem mondta.
2021. febr. 1. 20:19
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Lehet,hogy túl sokat mosod.

Van egy harmonikus bioszférája a nemiszervnek,amelyet a különböző tisztálkodó szerek felboríthatnak.Egyébként pont ezért nem ajánlják a teljes szőrtelenítést az orvosok.

2021. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet tényleg van valami baj nálad. Én is imádok nyalni, pl a barátnőmet, de az elején nagyon rossz íze volt, tényleg durva íze volt, eléggé beteg perverz vagyok, de az már nekem is sok volt. Vannak különböző hüvely mosók, próbáld ki.
2021. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Büdös vagy, mese nincs :D
2021. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem ártana megnézetni magad egy nőgyógyásszal. ha nincs semmi, akkor egyszerűen nem passzoltok össze ilyen téren. Van iylen sajnos.
2021. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Az első válaszoló ötletét, próbáld ki, ha neked belefér.

Akkor megtudod szerinted milyen ízed van.

2021. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőgyógyászati probléma lenne akkor szerintem te is éreznéd hogy erős-e a szag vagy sem.

Ettől függetlenül meg lehet nézetni egy nőgyógyásszal.

Szeretem csak nem passzoltok össze.

2021. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem feltétlenül érzi. nermég voltam nőgyógyásznál éves kontrollon, rákszűrés meg minden. Semmi tünetem nem volt, a laboreredmény mégis fertőzést mutatott. A férjem sem panaszkodott, hogy másabb szagom, ízem stb lenne. Szóval fura ez. Mindenesetre egy kivizsgálás nem árt. #7-es voltam.
2021. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!