Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ez lehetséges vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez lehetséges vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Hogy valakivel azért nem fekszetek le,mert tul nagy neki?

Barátnőmet,még mindig (másfél hónap) nem dugtam meg.

Hiába ígérem(és nemcsak ígérem...) hogy óvatos lennék,meghogy bensőségesen,odaadóan csinálnám,odafigyelnék rá stb. egyszerűen tiltólistára rak.

(h az ő punciját nemkell szétfeszíteni meg tuti fájna meg stb. baromság)

/nem tehetek ola h 20+centi.../

Kezdem azt hinni hogy nem is szeretne semmit,csak épp ezt találja kifogásnak...


szerintetek?


22/f


2016. aug. 27. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem szemétség, ez csak én vagyok, de én például másfél hónap után nem tudnám senkinek elhinni, hogy odafigyelne rám, meg stb. Tudom,hogy ez így nyista, főleg a kapcsolat elején, de másfél hónap lófütyi.



És igen, a 20+as méret lehet nagyon kellemetlen egy tapasztaltabb nőnek is.

2016. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Kifogás.
2016. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Fél
2016. aug. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen vastag. Ha nagyon az, a barátnőd pedig tapasztalatlan, akkor lehet, hogy tényleg fél.

Ujjazd meg úgy, hogy legyen nagyon nedves, lassan dugj be neki 3-4 ujjat, hogy lássa nem fáj.

2016. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás. A nők nem ismerik azt a fogalmat, hogy "túl nagy".
2016. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
én maximum 1 napon belül szeretem megdugni a nőket, mert egyrészt izgi, másrészt bizalom, harmadrészt derüljön ki az elején h jó vagy nem jó..
2016. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után? Itt még a bizalom sem alakult ki. És a csajnak igaza van,én sem engedném másfél hónap után. Nonszensz. 😊 L
2016. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki ismeri önmagát - már hogyne ismerné önmagát az ember? - az tudja, hogy hol vannak a határai. Tehát létezik a túl nagy fogalma nőknél, hidd el.


Megint csak szavak, és akármennyire is egy a jelentésük, ettől a " még mindig nem DUGTAM meg " kijelentéstől valahogy a gyomrom nem érezné jól magát a párkapcsolatomban. :D


A szex tanulható dolog. A jó szexet pedig a türelmes emberek élvezik magukénak.

2016. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyik exemnek is túl nagy volt. Hosszú is, vastag is. Nem ő volt az első, évek óta nem voltam szűz, az elején négsem volt jó vele. Kényelmetlen volt. Hiàba figyelt oda, akkora amekkora, nem lehetett vele mit tenni.
2016. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!