Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is más az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is más az oka hogy szakitott a barátom és ez csak kifogás?

Figyelt kérdés

Szóval tudom hogy gáz de az van hogy 3 hónapja nem mostam fogat az mindegy miért. Nem sárga a fogam és nem büdös a szám, észre se lehet venni, rágózok fogselymezek és szájvizezek minden nap.

Ezt úgy tudta meg hogy elkotyogtam erre egyből elkezdte hogy undorito vagyok meg stb es nem akar egyutt lenni.

De ha fel se tunt neki akkor most hogy lett hirtelen szakito ok?


2020. okt. 14. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez valóban gáz 🤢
2020. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem osztod meg az okát a fogmosás elhanyagolásának, akkor nem tudjuk mérlegelni, hogy helyesen döntött-e.


Így hirtelen azt mondom, hogy igen, elég valid ok a szakításra, ha valaki nem felel meg a te higéniai sztenderdednek.

2020. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, tudni kéne miért csináltad ezt.

F

2020. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert kiakarta tenyészteni a baktériumokat🤢
2020. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a felvetésed, de képzelj el egy embert, aki nem eszik nyulat. Mindegy miért, de undorodik tőle. Te viszont leteszed elé a sülthúst, azt mondod malac, ő elkezdi enni és ízlik neki. Aztán a 3. falatnál elárulod, hogy ja, amúgy ez nyuszi. Biztos vagyok benne, hogy azonnal ott fogja hagyni és undorodni fog attól is, hogy megkóstolta.

A te helyzeted is hasonló, remélem látod az összefüggést. Ugyanakkor abban igazat adok, hogy kizárólag ez nem szabadna hogy szakító ok legyen.

2020. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Az a helyzet, hogy a fogmosás bizonyos esetekben többet árt, mint használ, mert ledörzsölöd a fogzománcot. Ha valaki szerencsés, nem torlódnak össze a fogai, annak az ételmaradék kevésbé fog beszorulni és szuvasodást okozni és simán elég lehet véleményem szerint az a folyadék, amit megiszik, hogy tiszta és jó leheletű maradjon. Meggyőződésem, hogy a rossz lehelet elsősorban a rossz fogaktól van és nem a fogmosás hiányától. De ezt a legtöbb embernek hiába magyarázod, mert gyerekkorunk óta belénk rögzült, hogy fogmosás nélkül nincsenek ép fogak. Most persze majd jól lepontoznak, de azt ők se tudják megmagyarázni, hogyan lehet ép és nem büdös a szád, ha nem mosol fogat. Pedig minden nap mosod azzal is, ha megiszol egy pohár vizet.
2020. okt. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen miatt nem szakítanék a párommal, hanem amiben tudnám támogatnám, segíteném és minden létező szeretetet megadnék amit tudok.


Ebből kiindulva véleményem szerint más oka van hogy szakított veled.

2020. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen kis dolgok általában az utolsó cseppek. Sok sok csepp összegyűlik, ami nem működik és a végén elég egy ilyen apróság, és kiborul a pohár.
2020. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok elképzelni olyan ép ésszel felfogható okot arra, hogy valaki ne mosson fogat 3 hónapig. Még 3 nap is durva...

Teljesen megértem, hogy valakinek ettől felfordul a gyomra.

Hogy szakító ok-e, abban nem vagyok biztos, de hogy én nem tudnék a partneremhez nyúlni többet, az fix.

2020. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!