Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat kérdezném. Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném. Volt nektek olyan, hogy szexre került sor egy csinos nővel, aki be is jött nektek, de a szerszám nem működött rendesen? Sajnos sokadik alkalomra sem. Mi a teendő ilyenkor? Hogy tudna a pasi ellazulni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 21:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem hogy kerülni fog, ha már válaszolni sem méltatott... ez bosszant a legjobban, 55 évesen mint egy taknyos gyerek.
2021. febr. 2. 19:54
 22/35 anonim ***** válasza:
70%

Néha ilyenek vagyunk.. na.


Engem azért bosszantana és csakazért is meg akarnám csinálni a dolgot.. te hány éves vagy? :D

2021. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

32 vagyok.


Hát kíváncsi leszek mi lesz még ebből...

2021. febr. 2. 20:35
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

Majd kiderül. amúgy elég nagy önbizalomra vall részedről, nem lehet hogy annyira nem is vagy csini mint gondolod és ezért volt?


Csak egy gondolat..

2021. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Minden pasinak feláll rám a farka, csak neki nem? Amúgy meg nem kezdett volna ki velem, ha nem jöttem volna be neki szerintem. Főleg hogy évek óta kerülgetett elmondása szerint. De megnyugodhatsz, nem vagyok egy partra vetett bálna :)
2021. febr. 2. 20:42
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

55 évesen azért a merevedési gond is befigyelhet, nem csak a stressz.

Lehet jobban jársz kérdező, ha egy picit fiatalabb partnert keresel.

2021. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb szégyen egy férfit nem érhet. Ha ezt megérted, és van egy kis türelmed, rendbe fogod hozni. A legfontosabb a nyugodt hangulat.
2021. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát, beletört a bicskája. minden pasinak feláll rád? na ez még önteltebb szöveg, hiszem ha látom, bizonyíts.. :D
2021. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok köteles bizonygatni semmit. Ha nem szimpatikus a kérdés, görgess tovább, ennyi.
2021. febr. 2. 21:38
 30/35 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy köteles.

Viszont az hogy az önteltséged megemlítésére mégnagyobb önteltséggel reagálsz elég sokmindent elmond, egyébként ez is lehet egy ok!!

2021. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!