Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan merjem az orgazmusomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjem az orgazmusomat megmutatni majd az új barátomnak, ha a múltamban ez történt?

Figyelt kérdés

Egyszer volt barátom, akivel eljutottam az aktusig tavaly (nem, nem ezért szakítottunk).

Párszor feküdtünk le. Amikor elértem az első orgazmusig, akkor az exem kinevetett. Nos, nem hahotázott, de azért érződött a hangján, hogy nevetségesnek találja a helyzetet és a hangomat. Nem is volt már kamasz. Huszonéves. Azután nem jutottam el teljesen a csúcsig, szerintem ez várható volt.

Még kb 2x volt hasonló kellemes aktusunk, de már többet nem mertem (normális módon) nyögni, se sokat mozogni. Az arcomat is félig eltakartam. Őt ez nem érdekelte. (nem tette szóvá, hogy megváltoztam)

Most már ott tartok, hogy a következő embernél sehogyan sem fogom elengedni magamat. Maximum sokkal később, ha nem fordul a kocka. Italt nem iszok, ezt nem szeretném megoldásnak használni.

20/L



2021. febr. 2. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Ennek az lesz a vége hogy el sem fogsz tudni élvezni.
2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
Velem nyugodtan elengedhetnéd magad.
2021. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akik voltak hasonló szituban, mit tettetek ez ellen? (a fő kérdés inkább ez)
2021. febr. 2. 15:25
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Megbeszéltétek, hogy min nevetett?
2021. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Ugy, hogy ilyen helyzetben CSAK magadra gondolj! és ha ujra ilyen töketlennel hoz össze a sorsod, azt azonnal rugd ki!
2021. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
A játszmázásnak nem sok értelme van. Ez pont olyan, mint amikor valaki haragszik az egész világra. Leginkább saját magának árt vele.
2021. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell azon nevetni ha elélvezel és nem a megszokott hangot adod ki? Ez agyban alig van túl a 3 éves koron. Nem kell visszafogni magad. Nőként ez a helyzet az ahol nem kell visszafogni magad. Normális férfi ezen nem csodálkozik. Mindenki más. Ezt kellene elfogadni
2021. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg inkább wngedd el magad ès az èlvezet legyen a fő hangsùj. Annál jobb èrzès nincs mikor látom, hogy a párom èlvezi a szexet. Bocsi de az expárod egy bunkò volt nem egy igazi fèrfi.
2021. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Szegény következő srác egy lelki sérülttel fog szexelni és magát vádolja majd mert nem tudsz elélvezni...
2021. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy ilyen IQ-nulla gyökérrel volt dolgod, nem kéne elásni az egész hátralévő életedet. Lépj túl rajta.
2021. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!