Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan merjem az orgazmusomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjem az orgazmusomat megmutatni majd az új barátomnak, ha a múltamban ez történt?

Figyelt kérdés

Egyszer volt barátom, akivel eljutottam az aktusig tavaly (nem, nem ezért szakítottunk).

Párszor feküdtünk le. Amikor elértem az első orgazmusig, akkor az exem kinevetett. Nos, nem hahotázott, de azért érződött a hangján, hogy nevetségesnek találja a helyzetet és a hangomat. Nem is volt már kamasz. Huszonéves. Azután nem jutottam el teljesen a csúcsig, szerintem ez várható volt.

Még kb 2x volt hasonló kellemes aktusunk, de már többet nem mertem (normális módon) nyögni, se sokat mozogni. Az arcomat is félig eltakartam. Őt ez nem érdekelte. (nem tette szóvá, hogy megváltoztam)

Most már ott tartok, hogy a következő embernél sehogyan sem fogom elengedni magamat. Maximum sokkal később, ha nem fordul a kocka. Italt nem iszok, ezt nem szeretném megoldásnak használni.

20/L



2021. febr. 2. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el amgad. :)
2021. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Lényeges hogy az előtt derítsd ki hogy milyen egy ember, mielőtt ágybabújsz vele. Erre van lehetőség, ha nem egy buli után rögtön ágyba köttök ki. De a fiú viselkedése kritikán aluli. Én viszont mindig kommunikálok. De sok olyan nővel találkoztam, akikkel előttem még senki, soha. Ha nem túl tolakodó egy férfi, megnyílik egy nő is szívesen, hogy mit szeret, mi jó neki. Ezt erőltetni sem szabad, mert nem mindenki ugyanazzal a hátizsákjában indul el az életre!
2021. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Részletezd már legyszi, hadd röhögjünk mi is! (Csak viccelek)


Melyik típus vagy? A visitós? A felakadó szemű? A hörgő? A nyüszítő? Az egész testében remegő? A siró? A visszatartott lélegzettel kivörösödő? Mindegyik fajtát láttam már, de egyiken sem jutott eszembe nevetni (na jó, a felakadó szemün egy kicsit talán)


Ne foglalkozz vele, tanuld meg leszarni és elkerülni az óvodás szinten megrekedt férfiakat.

2021. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

" Nem is volt már kamasz. Huszonéves. "

Egy kis pöcs volt , nem ember.

Igenis engedd el magad és mint az ábra mutatja nem mindenkinek tetszik ez.

Menj tovább és lesz majd aki téged fog szeretni és lehet isteníteni is fog ezért.

2021. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!