Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élő nők s lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő nők s lányok , volna olyan összeg , amiért képesek lennétek megcsalni a párotokat ?

Figyelt kérdés

#tanti
2021. febr. 2. 18:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Egymillió dollárért. És akkor még az sok pénz volt. Demi Moore játszott benne. Jól megtöcskölték.
2021. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
Az, aki pl. egymillió dollárért nem csalná meg a párját, az nem lojális, csak totál hülye. Ha nekem a csajom ezt mondaná, azonnal szakítanék vele. Szerencsére ő nem buta.
2021. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

Pénzért nem.


Az meg ha ketten kapunk ajánlatot egyikőnkre, az nem megcsalás.

2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
( 11 ) : nagyon régen láttam a filmet , sok részletre nem emlékszem már pontosan , de köszönöm a kiegészítést .
2021. febr. 2. 21:41
 15/31 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket , a film valóban stimmel .
2021. febr. 2. 22:30
 17/31 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy most miért pontozzátok le azokat, akik azt írták, hogy nem csalnák meg a párjukat pénzért? Ez egy eldöntendő kérdés, amire én őszintén feleltem. Jól működő kapcsolatban élek. Nekem soha nem volt annyira fontos a pénz. Még nem kerültem szerencsére olyan szituációba, hogy mindenképp szükségem legyen nagyon sok pénzre. Nem baj, ha ti megcsalnátok, nem ítélkezem. De ha valaki nem tenné az most miért is baj?
2021. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj , ha hűen kitart egymás mellett két ember ?!
2021. febr. 2. 23:23
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

18

Mert a másik fél semmit sem mondana a megcsalásra, ha megmutatnád az egymillió dollárt. Vagy százmilliót. Vagy milliárdot. Bármilyen összegről lehet szó, egy egészséges ember pedig bevállal 1 óra együttlétet azért, hogy többé ne kelljen dolgoznia, aggódnia a pénz miatt. Szinte egy stresszmentes életet élhetnének.

2021. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Max 3-mas bevállanék ha párom is beleegyezik, ha nem akkor nem.
2021. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!